Jarní teambuilding pro dobití energie

Lákají Vás zážitky v jarní probouzející se přírodě, ale díky pracovním povinnostem na ni nemáte čas? Připravíme Vám teambuildingový program v krásném prostředí Hrubé Skály v Českém ráji. Atraktivní ubytování v zámeckém hotelu Hrubá Skála, speciality šéfkuchaře, pískovcové skalní město a probouzející se příroda Českého ráje...

Hruboskalsko - Jarní teambuilding

Lákají Vás zážitky v jarní probouzející se přírodě, ale díky pracovním povinnostem na ni nemáte čas? Připravíme Vám teambuildingový program v krásném prostředí Hrubé Skály v Českém ráji. Atraktivní ubytování v zámeckém hotelu Hrubá Skála, speciality šéfkuchaře, pískovcové skalní město a probouzející se příroda Českého ráje.

To vše Vám navodí ideální podmínky pro Váš firemní teambuilding a nabije pozitivní energií, kterou potřebujete ke svým každodenním povinnostem.

Můžete se těšit jak na outdoorové aktivity (drobné týmové úkoly, rozsáhlé týmové strategie), tvůrčí fotoworkshop s profesionálem tak i přímé relaxační techniky s našimi lektory. Pro večerní program je pro Váš tým připraven workshop Týmové vaření se šéfkuchařem zámeckého hotelu Hrubá Skála, které je možné pojmout jako týmový zážitek nebo jen jako školičku skutečných specialit šéfkuchaře. 

Další variantou pro jarní teambuilding je naše lety prověřená Expedice napříč Českým rájem.