tip#5 Dokumentace teambuildingové akce

  • Fotodokumentace

  • On-line galerie

  • Profesionální videodokumentace 

  • GIF Story Vaší společnosti

  • Profesionální fotokoutek
tip#5 Dokumentace teambuildingové akce

Abyste na společné zážitky nikdy nezapomněli

Dokumentace akce je neodmyslitelnou součástí každého programu, ať už jde o firemní den, teambuilding v přírodě nebo ve městě či zahraniční výjezd. Důvod je zřejmý – příjemné společně prožité chvíle je dobré si čas od času připomenout. Koláží v prostorách společnosti, zmínkou ve firemním občasníku, ale třeba i jako propagaci společnosti směrem ke kandidátům.

Fotodokumentace jen a pouze pro Vás!

Jako standardní součást našich služeb zajišťujeme fotodokumentaci, kterou v průběhu akce pořizují členové našeho realizačního týmu. Dnes, v době GDPR, vždy předem účastníky na tuto skutečnost upozorníme a dáme jim příležitost vyslovit svůj případný nesouhlas. Vzniklé fotografie se pak dostanou výhradně do rukou kontaktní osoby na straně zadavatele, a to ve formě heslem chráněné on-line galerie. Veškerá práva k dalšímu užívání těchto fotografií ponecháváme v rukou našich klientů.

Profesionální služby pro Vaší akci

Nad rámec této služby lze zajistit jednoho či více profesionálních fotografů, případně kameramana nebo celý filmový štáb. V případě, že se rozhodnete pořídit videodokumentaci, dostane se vám do rukou profesionálně sestříhané video v předem domluveném rozsahu. V současné době je čím dál oblíbenější natáčení pomocí dronů, které jsou schopny velice efektním způsobem zachytit akci a následně vtáhnout diváka do děje. 

Ve videu níže se můžete podívat, jak výsledná videodokumentace akce může vypadat. V tomto případě se jedná o videodokumentaci firemního dne k výročí 100 let společnosti Wikov, která byla nahrávána za pomocí dronů, akčních i stacionárních kamer pro dokonalé zachycení atmosféry akce. 

Hýbající se obrázky? Vytvořete GIF story Vaší společnosti

Pokud nejste na internetu nováčky, jistě jste zaznamenali fenomén hýbajících se obrázků - GIFů! S pomocí moderních technologií pak každý tým vytvoří GIF na zadané téma. Témata na sebe však navazují a my Vám na konci akce připravíme kompletní video i s titulky! 

Zapomeňte na fotobudku - přijedeme za Vámi s profesionálním fotokoutkem!

Velmi vyhledávaným doplňkem firemních akcí je tématický fotokoutek. V našem podání se nejedná o stacionární fotoaparát, ale o profesionální tým (fotograf, grafik a hostesky), který Vás provede od výběru rekvizit, požadovaného pozadí až po dokonalou fotografii, kterou vždy upraví grafik k dokonalosti. Jako památku si každý zájemce odnese fyzicky vytištěnou fotografii opatřenou dopředu domluveným brandingem. 

Zajímá vás další tip/téma?

Neváhejte se zeptat! Napište nám co by vás zajímalo. Brzy se vašemu tématu budeme věnovat.