SEYCHELLY - INCENTIVNÍ PROGRAM

seychellySeychelské ostrovy nabízí flóru a faunu, kterou nemůžete najít nikde jinde na zemi, pohádkové pláže s bílým pískem i průzračnou vodu Indického oceánu. Největším zázrakem je však klid a panenská příroda, pro jejíž zachování omezila seychelská vláda počet lůžek pro turisty a vydala nařízení, že žádná stavba nesmí být vyšší než palma.

Dostupnost: letecky 12 hodin (nejpohodlněji s přestupem v Dubaji)

Místo: ubytování all inclusive hotely

Délka: 7 dní

Seychelské ostrovy nabízí flóru a faunu, kterou nemůžete najít nikde jinde na zemi, pohádkové pláže s bílým pískem i průzračnou vodu Indického oceánu. Největším zázrakem je však klid a panenská příroda, pro jejíž zachování omezila seychelská vláda počet lůžek pro turisty a vydala nařízení, že žádná stavba nesmí být vyšší než palma.

Lety na Sechelly jsou nejpohodlněji realizovány společností Emirates s přestupem v Dubaji. Délka programu je závislá na nabídce letecké společnosti.

Seychelly lze navštívit v kteroukoli roční dobu. Neexistují zde hurikány ani monzuny, počasí je rovníkové, tedy tropické a vlhké, a to 12 měsíců v roce.

MOŽNOSTI PROGRAMU:

Celodenní výlet na druhý největší ostrov Seychel Praslin, jenž je vzdálen 1,5 hod. jízdy lodí. Dále pak na jeden z nejromantičtějších ostrovů Seychel, čtvrtý největší, La Digue, kam se dostanete během krátké plavby lodí z ostrova Praslin. Na Praslinu je kromě romantických pláží hlavní zajímavostí bezesporu návštěva NP údolí Vallée de Mai, kde uvidíte více než 7 000 endemických palem Coco de Mer s gigantickými ořechy. Na ostrově La Digue se vykoupete na jedné z nejkrásnějších pláží světa obklopenou pro Seychely typickými žulovými balvany a navštívíte místní továrničku na zpracování kopry a rovněž vanilkovou a hřebíčkovou plantáž. Součástí výletu je i oběd v typické místní kreolské restauraci.

Celodenní výlet autobusem po ostrově Mahé  - navštívíte hlavní město Mahé s unikátním místním trhem, katedrálou a zmenšenou napodobeninou londýnského Clock Tower, prohlédnete si unikátní botanickou zahradu. Při průjezdu nejvyšším pohořím ostrova Morne Blanc navštívíte čajovou plantáž, kde ochutnáte místní čaj a postupně objedete celou jižní část ostrova. Na závěr navštívíte místní trh s prodejem typických suvenýrů, včetně ukázky modelu místní loděnice. V rámci výletu je i oběd v typické místní kreolské restauraci.

Neméně zajímavou alternací celého pobytu na Seychellách je varianta týdenní plavby na luxusním katamaránu a objevování úchvatných scenérií ukrytých zátok přímo z moře.