>  TOP 10  <  INCENTIVNÍ EUROVÍKENDY

FLANDERSKÁ JÍZDA S JACQUESEM BRELEM - INCENTIVNÍ ZÁJEZD BRUSEL, BELGIE

Vydejte se do mekky gurmánů a okuste nejen proslavené pivní speciály a bezkonkurenční pralinky. Objevte město, kde čerpal inspiraci a tvořil svá nejznámější díla Peter Paul Rubens, nebo se nechte pohltit neusínající atmosférou Gentu, kterou najdete nejen v přilehlých hospůdkách a barech, ale především v písních Jacquese Brela.

  • Dostupnost: letecky (Praha - Brusel, cca 1,5 hodiny letu)
  • Ubytování: v hotelech kategorie 4* (např. Thon Hotel Brussels City Centre)
  • Počet osob: 15 - 30

NÁVRH ITINERÁŘE:

1. Den - Odlet ráno z Prahy Ruzyně, dopoledne přílet do Bruselu, ubytování, lehký oběd, prohlídka města spojená s ochutnávkou pralinek během výkladu (Sablon, Čurající chlapeček, hlavní náměstí s radnicí - UNESCO, Muzeum kakaa a čokolády), večeře v tradiční pivnici Chez Léon s konzumací mušlí.

2. Den - Celodenní výlet po Flandrách (Antverpy s muzeem diamantů, hlavním náměstím a katedrálou Panny Marie, Bruggy (UNESCO) s prohlídkou města a plavbou lodí po říčních kanálech, Ostende s katedrálou, pobřežní promenádou a Evropskou věží, Gent s chrámy sv. Barbory a sv. Mikuláše, hradem Gravensteen a tržnicí sukna), oběd v Bruggách, večeře v Gentu ve slavné pivnici Dulle Griet (hosté odevzdávají jako zástavu před zaplacením levou botu).

3. Den - Dopolední kurz vaření v Bruselu (studio Mmmh), odpolední výlet do Hasseltu (Muzeum jalovcové - ginu, ochutnávka) a opatství Floreffe (klášter a pivovar, večeře s ochutnávkou tradičního klášterního piva).

4. Den - Dopolední pěší prohlídka Bruselu (areál Expo, Atomium), odpoledne odlet do ČR.

Další incentivní Eurovíkendy z naší nabídky:

Barcelona   Bordeaux   Brusel   Budapešť   Lisabon   Norsko   Petrohrad   Porýní   Vídeň