CHRISTMAS PARTY BOHEMIAN RHAPSODY

  • Rockový párty

  • Živé vystoupení

  • Nejlepší knírek večera

  • Známé hvězdné hity

  • Originální tematická výzdoba

BOHEMIAN RHAPSODY

Tématický vánoční večírek plný hudby

Atmosféra Vás přenese do rockového života hvězd ze skupiny Queen. Celým večerem hosty provází zkušený moderátor a nemusí chybět ani vystoupení „Prague QUEEN“ ,revival slavné kapely Queen. Nebo sólo vystoupení imitátora samotného Freddieho Mercuryho, který jako by mu pohyby a gesty z oka vypadl.


K hvězdnému večírku nesmí chybět ani výzdoba prostor, která dokonale doladí atmosféru celé akce. Těšit se můžete na plakáty, fotografie, gramofonové desky, CD a samotnou maketu Freddieho Mercuryho v životní velikosti. Pro úplné vytvoření atmosféry nezapomeňte na tématický dresscode.

večírek BOHEMIAN RHAPSODY - Freddie žije!
večírek BOHEMIAN RHAPSODY - rocková atmosféra
večírek BOHEMIAN RHAPSODY - vystoupení revivalu Queen


V průběhu večera se určitě nudit nebudete, program pro Vás máme obohacen o další aktivity, soutěže a nebo třeba tombolu. Navštívit můžete virtuální realitu či bicycle race – šlapací autodráhu. Pokud byste raději něco klidnějšího, můžete se položit do rukou profesionála u Style Look – vizážistky či si nechat vytetovat dočasné tetování. 

Soutěžit o ceny můžete nejen v tombole, ale také u Queen kvízu, kde se ukáže, jak znáte nejlegendárnější hudební skupinu vůbec. Nebo si zasoutěžte o nejlepší knírek večera ať už je Váš nebo součástí kostýmu.

večírek BOHEMIAN RHAPSODY - autodráha bicycle race
večírek BOHEMIAN RHAPSODY - Style Look koutek
večírek BOHEMIAN RHAPSODY - okuste virtuální svět na vašem eventu


Nezoufejte, že z večírku nebudete mít žádné fotografie, na místě bude připraven fotokoutek s tématickým pozadím a rekvizitami.

POPTÁVKOVÝ FORMULÁŘ PRO VEČÍREK VE STYLU BOHEMIAN RHAPSODY

* - Items marked are required