JAPONSKO - INCENTIVNÍ ZÁJEZD

SKLADEM
Kjoto - incentivní zájezd OMT group

Kjoto - incentivní zájezd OMT group

Japonsko - incentivní zájezd OMT group

Japonsko - incentivní zájezd OMT group

Japonsko - incentivní zájezd OMT group

Japonsko - incentivní zájezd OMT group

Bambusový les -  incentivní zájezd OMT group

Bambusový les - incentivní zájezd OMT group

Kyoto - incentivní zájezd OMT group

Kyoto - incentivní zájezd OMT group

Sakura -  incentivní zájezd OMT group

Sakura - incentivní zájezd OMT group

Sushi -  incentivní zájezd OMT group

Sushi - incentivní zájezd OMT group

Sushi -  incentivní zájezd OMT group

Sushi - incentivní zájezd OMT group

Japonsko země plná kontrastů a paradoxů!

Kdo chce zakusit Dálný východ? Nahlédněte s námi do země vycházejícího slunce! Poznejme společně tvář Japonska, zemi plnou kontrastů a paradoxů!

Nechme se strhnout ruchem hypermoderního hlavního města Tokia a následně zklidněme svou mysl a duši v japonských zahradách, šintoistických svatyních a budhistických chrámech starobylého města Kjóta. Do Kjóta vzdáleného 513km od Tokia se dostaneme za necelé 3 hodiny proslulým šinkansenem. Pojďme se spolu kochat pohledem na kvetoucí sakury a zažít tajemný, ale o to víc zajímavý čajový obřad. Užijme si večeři ve společnosti tradičních japonských společnic - gejš a maiko. Ochutnejme ty pravé japonské kulinářské speciality v luxusních japonských restauracích.

Zájezdem v Japonsku vás bude provázet japanoložka, profesionální překladatelka a tlumočnice, která dva roky v Japonsku žila a všechny zmíněné destinace osobně navštívila. Těšit se také můžete na opravdové zajímavosti, které běžný turista nemá možnost zažít.

Aktivity a program

Tokyo

Tokyo je město plné paradoxů, na jedné straně moderní budovy s nejdražšími reklamními plochami světa, na druhé straně klidné parky s chrámy a svatyněmi. Navštívíme i Císařský palác, který leží v pomyslném centru Tokya, a jeho zahradu, která patří k nejkrásnějším z celého Tokya. Součástí širšího centra je Asakusa, kde nalezneme především obdivuhodný buddhistický chrám Sensodji – ten je suverénně nejstarší a současně jeden z nejvýznamnějších chrámů v Tokyu.

Kjóto

Původní hlavní město Japonska. Za své slavné éry bylo i sídlem císaře. Ovšem nejsou to jen krásné památky, co je možné vidět v Kjótu. Ale i zdejší atmosféra starobylé části, buddhistických a šintojistických chrámů si Vás podmaní a to zejména na jaře a na podzim.

Jízda šinkanzenem

Pro dopravu mezi dvěma japonskými metropolemi doporučujeme rychlovlak. Z tokijského Centrálního nádraží se Šinkansenem dopravíte do stanice Kjóto. Cesta je přibližně 600 km dlouhá a trvá asi 2,5 hodiny. Pokud si cestou chcete prohlédnout horu Fudži, sedněte si u okének vpravo, horu uvidíte po cca 40 minutách jízdy.

Japonská kuchyně

Málokdo je však při své první návštěvě Japonska připraven na tak širokou různorodost tradičních pokrmů, které jsou v japonských restauracích nabízeny. Na japonskou gastronomii a kulinářské zážitky určitě nikdy nezapomenete. Suši, sašimi, jakiori, šabu-šabu, sukijaki a další.

Kamakura

V oblasti Kamakura najdete na několika čtverečních kilometrech parky, chrámy a svatyně, rozlehlá pohřebiště a také třináctimetrového bronzového Buddhu (Great Buddha).

Ubytování

ŠINAGAWA PRINCE HOTEL – MAIN TOWER ****

Oblast Šinagawa je důležitou spojnicí pro Vaše cestování po Tokiu a strategická poloha hotelu Shinagawa Prince se tak stala oblíbeným cílem jak pro obchodní cestující, tak i turisty. Hotel kromě nádherného výhledu po Tokiu z restaurace umístěné v horních patrech nabízí řadu možností zábavy jako kino, kabaret, restaurace a bary.

RJÓKAN V HAKONE

Ubytování v tradičním japonském stylu. Rjókany v sobě snoubí klid a splynutí s přírodou. Každý rjókan v oblasti Hakone pod horou Fuji má svůj termální pramen, odpočinek je tedy zaručený. Hosté jsou oblečeni v neformálním japonském kimonu. Japonský zážitek je zaručen.

Doprava

Letecky

Praha - Tokio 13 - 15 h

Letecké společnosti: Emirates, KLM

 

Jízda šinkanzenem

Pro dopravu mezi dvěma japonskými metropolemi doporučujeme rychlovlak. Z tokijského Centrálního nádraží se Šinkansenem dopravíte do stanice Kjóto. Cesta je přibližně 600 km dlouhá a trvá asi 2,5 hodiny. Pokud si cestou chcete prohlédnout horu Fudži, sedněte si u okének vpravo, horu uvidíte po cca 40 minutách jízdy.

Lokace

Napište nám na omt@omt.cz, zavolejte +420 730 874 555 nebo odešlete formulář

Opište kontrolní text

(opište text z obrázku)

* - takto označené položky je nutné vyplnit