RAFTING V RAKOUSKU - INCENTIVNÍ PROGRAM

SKLADEM

Rafting na největší řece Tyrolska

Řeka Inn dokáže nadchnout jak turisticky laděné vodáky, tak i profesionály a je jednou z nejoblíbenějších vodáckých destinací v Rakousku. Rafting na Innu lze kombinovat s bohatou nabídkou aktivit v Ötztalu.

Inn protéká územím Švýcarska, Rakouska a Německa. Je to pravý přítok Dunaje a od pramene je řeka 517 km dlouhá. Údolí řeky Inn se nachází v rakouské spolkové zemi Tyrolsko. Ať přijedete z jakékoli světové strany, blížíte-li se k srdci Alp, ohromí vás kulisa mohutných hor: více než 500 vrcholků Tyrolska je vyšších než 3000 metrů a impozantní horská pásma formují alpinskou krajinu regionu. Široké a hluboké údolí Innu tvoří přirozenou hranici mezi vápencovými Alpami na severu a rulovými středními Alpami. Tyrolsko se nachází na západě Rakouska a je třetí největší zemí Rakouska.

Aktivity a program

Rafting na řece Inn – Imster Schlucht

„Imster Schlucht“ je jedním z oblíbených vodáckých úseků v Rakousku, které nestačí jen vidět, je třeba si ho i prožít! Rafting na řece Inn je nenáročný, ale vzhledem k charakteru řeky je zajímavý i pro zkušené vodáky. Řeka je široká a s rychle tekoucí masou vody mohutnými vlnami obtéká zbloudilé balvany uprostřed řeky.

Výlet k vodopádům „Fallender Bach“

Tato stezka vede od restaurace Sattelklause s nabídkou místních specialit, přes Fendler Alm až k chatě Anton Renk Hütte a dále k salaši Stalanzer Alm. Mezi těmito obydlími se nachází 160 m vysoký vodopád „Fallender Bach“. Cestou se můžete zastavit na zmíněných salaších a ochutnat místní rustikální speciality.

Výlet k největší rakouské vodní elektrárně „Gepatsch Stausee“

Vodní zásobní elektrárna Kaunertal patří k největším v Rakousku. Jezero Stausee je napájeno potoky z celého údolí, jejichž voda je z údolí částečně vedena tunelovým systémem. Vodní dílo bylo vystavěno v šedesátých letech. Při délce hráze 600 m a výšce 153 m bylo dílo při svém zhotovování desáté nejvyšší na světě.

Vyhlídka do trojmezí tří zemí

Od parkoviště vás lanovka vyveze až do výšky 3 260 m na Karlespitze, kde se vám z moderní vyhlídkové plošiny naskytne za dobrého počasí jedinečný výhled na trojmezí tří zemí – Rakouska, Itálie a Švýcarska s několika štíty vysokými kolem 4000 metrů. Panorama na většině ostatních rakouských ledovců skoro nevídané.

Jurassic canyoning – small

Bezpečné putování vodnatými stržemi a kaňonem, překonávání výškových rozdílů a to celé za účasti instruktorů. Kvalitní výzbroj (neopren, přilby) a adrenalinové zážitky jsou samozřejmostí.

Vyjížďka na horských kolech

Výlet na horských kolech malebnými vesničkami lyžařského střediska Serfaus-Fiss-Ladis. Tyrolsko je pro cyklovýlety velmi zajímavé, využijte proto tuto jedinečnou možnost.

Ubytování

AQUA DOME ****S HOTEL & TIROL THERME ÖTZTAL

Hotel vyšší kategorie nabízí oslnivý výhled na Ötztalské Alpy. Aqua Dome hotel je navrhnut tak aby byl harmonický s okolní přírodou. Jeho architektura je velkolepá. Gigantické hotelové wellness centrum, které se rozkládá na ploše 50000 m². Další možností ke koupání a zábavě je venkovní lázeňské centrum, sauny, kosmetické procedury, fitness centrum a centrum Alpen Arche Noah pro dospělé i rodiny s dětmi. Restaurace Vám nabízí místní i mezinárodní kuchyně a nesmí chybět ani zdravá jídla. Přichystané jsou i bary a vinotéky s krbem. Ubytování v prostorných a velmi elegantních pokojích. Tento luxusní hotel poskytuje podzemní parkoviště zdarma.   >>  více informací

Doprava

Autem / autobusem

Praha – Innsbruck – Längenfeld:  620 km / 6 hod 30 min

Brno - Innsbruck - Längenfeld: 680 km / 6 hod 45 min

 

Lokace

Napište nám na omt@omt.cz, zavolejte +420 730 874 555 nebo odešlete formulář

Opište kontrolní text

(opište text z obrázku)

* - takto označené položky je nutné vyplnit