INCENTIVNÍ PROGRAM - V SÖLDENU SI KAŽDÝ NAJDE "TO SVOJE"

SKLADEM

Rakousko, Tyrolsko

Exkluzivní lyžařské středisko Sölden je jedním ze dvou epicenter tyrolského údolí Ötztal, které se nachází v rakouském Tyrolsku. Jedná se o jediný rakouský resort, který se může pochlubit třemi vrcholky vyššími než 3 000 metrů nad mořem, kterými jsou Schwarze Schneide, Tiefenbachkogl a Gaislachkogl.

Sölden patří mezi exkluzivní střediska s rušným společenským životem a vysokou úrovní služeb. Divoké aprés ski párty, ale především skvělé lyžování mezi třemi navzájem propojenými třítisícovkami si vychutnáte do syta. Sjezdovky nad městečkem Sölden jsou prostorné, mají většinou svižný profil, který si užijí zdatní lyžaři. Zčásti se rozprostírají na dvou ledovcích; Rettenbachu a Tiefenbachu. Středisko Sölden patří do skupiny srážkově spíše chudších oblastí, s čímž se vyrovnává pomocí sněžných děl, která jsou schopna uměle zasněžit dvě třetiny tratí. V Söldenu se tradičně jezdí závody Světového poháru.

Údolím Ötztal, pod ledovcem Sölden, protéká Ötztaler Ache, na jejíchž přítocích jsou četné vodopády, včetně Stuibenfallu, nejvyššího vodopádu Tyrolska. Ötztalské Alpy mají také pověst turistického a horolezeckého ráje. Najdete zde i spousty wellness center a známé termální lázně Aqua Dome

Sölden má perfektní turistickou infrastrukturu, která vám umožní vše, co si jen můžete přát. Středem pozornosti je aréna volného času s bazénem Ötztaler Alpenbad, který je vybudován s láskou k tradičnímu tyrolskému stylu, naleznete zde i 25 metrů dlouhý bazén a relaxační saunu. Mimo jiné tu najdete také sportovní a tenisovou halu, posilovnu, dráhu na kuželky a kino.  
      

Aktivity a program

Lyžování a snowboarding

Sölden je jedno z míst v Evropě, které hostí  světový pohár v alpském lyžování. Tváří tohoto střediska je špičkový lyžař a medailista Bode Miller a také je to oblíbené středisko vítězky světového poháru v alpských disciplínách Lindsey Vonnové.

K dispozici jsou tři vrcholy vyšší než 3000 metrů. Čeká na vás 34 lanovek a vleků a k nim se přidá 150 kilometrů naprosto báječně upravených sjezdovek.

Počet vleků:                         35
kotvových vleků                     9
sedačkových lanovek        19
kabinkových lanovek           7

Sjezdové tratě
Modrá            53km                                             
Červená        63km                                             
Černá            28km                                    

Běžecké lyžování nebo sáňkování - užijte si běžky nebo sáňky na dobře upravených stopách. Sölden se může také pochlubit kluzištěm, které je velké 2000 m2.

Aktivní program mimo zimní sezónu

  • Pravěký skanzen Ötziho vesnička (Ötzi -Dorf) a Ötztalské vlastivědné muzeum
  • Via ferraty a horolezectví
  • Výlety k rakouským vodopádům
  • Horská kola v Ötztalu
  • Venkovní vodní outdoorové "hřiště" AREA47
  • Rafting na největší řece Tyrolska          >>  více

Ubytování

ALPENHOTEL ENZIAN **** - HOTEL PŘÍMO NA SJEZDOVCE

Alpenhotel Enzian se nachází v nadmořské výšce 2090m a je hned vedle sjezdovek v Hochsöldenu. Tento hotel má své vlastní krásné lázně o ploše 700 m². V lázních najdete krytý bazén, saunu, infračervenou kabinu, parní lázně a bazén Kneipp. Dále Vám k dispozici jsou, z nabídky lázní masáže a zkrášlující procedury. Prostorné pokoje jsou vybaveny kabelovou TV, minibarem, posezením a koupelnou s župany a vysoušečem vlasů. Restaurace v hotelu nabízí panoramatický výhled na hory, při ochutnávání místních lahůdek. Hotel má podzemní parkoviště.

AQUA DOME ****S HOTEL & TIROL THERME LANGENFELD

Hotel vyšší kategorie nabízí oslnivý výhled na Ötztalské Alpy. Aqua Dome hotel je navrhnut tak aby byl harmonický s okolní přírodou. Jeho architektura je velkolepá. Gigantické hotelové wellness centrum, které se rozkládá na ploše 50000 m². Další možností ke koupání a zábavě je venkovní lázeňské centrum, sauny, kosmetické procedury, fitness centrum a centrum Alpen Arche Noah pro dospělé i rodiny s dětmi. Restaurace Vám nabízí místní i mezinárodní kuchyně a nesmí chybět ani zdravá jídla. Přichystané jsou i bary a vinotéky s krbem. Ubytování v prostorných a velmi elegantních pokojích. Tento luxusní hotel poskytuje podzemní parkoviště zdarma.   >>  více

Doprava

Autem / autobusem

Praha – Innsbruck – Längenfeld:  620 km / 6 hod 30 min

Brno - Innsbruck - Längenfeld: 680 km / 6 hod 45 min

Lokace

Napište nám na omt@omt.cz, zavolejte +420 730 874 555 nebo odešlete formulář

Opište kontrolní text

(opište text z obrázku)

* - takto označené položky je nutné vyplnit