ROGNER BAD BLUMAU ****, ŠTÝRSKO

Friedensreich Hundertwasser ve štýrských lázních

Lázeňský komplex Rogner Bad Blumau**** leží v samém středu štýrského termálního regionu. Tento hotel byl navržen známým rakouským architektem Friedensreichem Hundertwasserem. V lázních najdete spoustu zvláštností jako jsou tančící okna, porostlé střechy vegetací, stromy života, zlaté kopule a další. Každý objekt v lázních má svůj vlastní příběh. Na vytvoření tzv. energetických míst se zajímavými názvy jako např. keltský stromový kruh nebo zahrada čtyř elementů, na jejímž vzniku se podílel léčitel Marko Pogacnik.

Luxusní termální lázně nabízejí bazénový a termální svět s 11 různými krytými a venkovními bazény, vířivkami či vlnobitím  čerpajících termální vodu ze dvou zcela odlišných pramenů: Melchior - modrá laguna a Vulkania - zelená laguna. Voda z tohoto pramene je sopečného původu, soustřeďuje se v léčivém jezeře Vulkania a zahrnuje i podvodní hudbu. Jeskyně z „mrtvého moře“ je ideální pro zotavení a pobyt v ní pomůže při léčbě lupénky, různých druhů ekzémů a dalších kožních nemocí. 

Termální lázně nabízejí nejen Aroma komora Aquaviva, ale také i další relaxační procedůry - Finská sauna, infračervené kabina,  římská potírna, bylinná sauna, turecká parní lázeň a skalní sauna. AlphaSphere nenechá vaše smysly klidnými. Kombinace barev, tvarů, světla, zvuku a vibrací s teplem je trojrozměrným zážitkem pro celé tělo. Biosanarium s Helarium zaručí úžasné účinky světla a barev.

Široký výběr masáží -  individuální, Ayurveda Rhyner a speciální masáž uvolní tělo a chakra meditace nastartuje životně důležitá energetická centra.

Restaurace hotelu navodí bohatou snídaní s čerstvě upečeným chlebem, organickým máslem, domácími džemy i sýry z domácích zdrojů. Po prvním kousku této netradiční gurmánské kuchyně s velkým výběrem organických, regionálních a sezónních pokrmů vám doslova slastí explodují chuťové buňky.

Aktivity a program

Poznávací program a zážitková program:

  • Prohlídka lázní Bad Blumau s průvodcem
  • Návštěva města Graz
  • Poklidný cyklistický výlet se zastávkou na hradě Riegersburg
  • Ochutnávka lahodných sýrů z lokální produkce
  • Hora Erzberg aneb Jak chutná havířina
  • Golf pro náročné
  •  >> více

Doprava

Autem / autobusem

Praha – Bad Blumau         470 km / 5 h 07 min

Brno – Bad Blumau            273 km / 3 h 13 min

Lokace

Napište nám na omt@omt.cz, zavolejte +420 730 874 555 nebo odešlete formulář

Opište kontrolní text

(opište text z obrázku)

* - takto označené položky je nutné vyplnit