LEKTORSKÝ TÝM

Mgr. Renata DVOŘÁKOVÁ

Renata se ve své praxi se specializuje na rozvoj osobnosti, práci s osobními, individuálními cíli a cílenou změnu návyků. V poslední době se přednostně věnuje koučinku.  V minulosti mimo jiné působila jako mluvčí MPSV, spolupracovnice MF Dnes jako publicistka v oblasti lidských zdrojů a zdravého životního stylu.
Renata se ve své praxi se specializuje na rozvoj osobnosti, práci s osobními, individuálními cíli a cílenou změnu návyků. V poslední době se přednostně věnuje koučinku.  V minulosti mimo jiné působila jako mluvčí MPSV, spolupracovnice MF Dnes jako publicistka v oblasti lidských zdrojů a zdravého životního stylu.
   Je členem Mezinárodní asociace koučů, akreditovaným profesionálním koučem. V naší společnosti garantuje mimo jiné rozsáhlé projekty rozvoje měkkých dovedností. Dlouhodobě se věnuje využití terapeutických metod v komerční i nekomerční sféře. Vystudovala Fakultu sociálních věd Univerzity Karlovy. Absolvovala Skálův institut v Praze v oblasti inovativního řešení a integrativní psychoterapii. Je profesionálním koučem s akreditací MŠMT ČR. Její výjimečnost je dána osobitým přístupem ke sebezkušenosti frekventantů kurzů zaměřených na rozvoj myšlení, proaktivitu a sebepoznávacích kurzů.

Lektorské zkušenosti:

VZP, ČKD, IKEA, ČSOB, Hypoteční banka, Česká spořitelna, Federal Mogul, TTC, Kofola, Škoda, ČNB a další.

Dosažené vzdělání a certifikáty:

  • Univerzita Karlova v Praze, fakulta sociální věd
  • Výcvik integrativní psychoterapie Skálův institut Praha
  • Akreditovaný profesionální kouč ICF
  • NLP diploma