LEKTORSKÝ TÝM

PhDr. Ivan RŮŽIČKA, Ph.D.

Ivan se specializuje se především na oblast tvorby a rozvoje týmu, identifikace silných stránek a potenciálu týmu, ale také řešení konfliktů ve skupinách a mediačním a facilitacím technikám při komunikaci v týmu. Dlouhodobě působí v oblasti diagnostiky týmové atmosféry, zjišťování týmového i individuálního potenciálu různých skupin zaměstnanců.

Ivan se specializuje se především na oblast tvorby a rozvoje týmu, identifikace silných stránek a potenciálu týmu, ale také řešení konfliktů ve skupinách a mediačním a facilitacím technikám při komunikaci v týmu. Dlouhodobě působí v oblasti diagnostiky týmové atmosféry, zjišťování týmového i individuálního potenciálu různých skupin zaměstnanců. Spolupracuje na přípravě outdoorových kurzů. Z tzv. měkkých dovedností se soustřeďuje na oblast komunikace, vyjednávání, řešení konfliktů, stres, pozitivní myšlení, obchodní dovednosti a vedení lidí.
   Absolvent Univerzity Hradec Králové v oborech pedagogika a psychologie. Má mnohaleté zkušenosti s organizací a řízením širšího spektra outdoorových aktivit, do nichž implementuje poznatky z každodenní praxe.

Lektorské zkušenosti:

RWE, Kappa, Kaufland, Behr, Lear, Nextra a další

Dosažené vzdělání a certifikáty:

  • Univerzita Hradec Králové
  • Univezita Komenského v Bratislavě