RAFTING V LOFERU A ORLÍ HNÍZDO V BERCHTESGADENU - INCENTIVNÍ PROGRAM

  • Canyoning „Jump & Run“
  • Vyjížďka na horských kolech údolím Saalachu
  • Návštěva Kehlsteinhausu - Proslulé Orlí hnízdo s úžasnou vyhlídkou
  • Pěší výlet v soutěsce Almbachklamm kolem mnoha vodopádů a kaskád nádhernou roklí
  • HANGÁR 7 - Luxusní výkladní skříň společnosti Red Bull
RAFTING V LOFERU A ORLÍ HNÍZDO V BERCHTESGADENU - INCENTIVNÍ PROGRAM

Díky své výjímečné lokaci (na pomezí Rakouska a Německa) program nabízí pestré vyžití jak sportovního rázu tak i jedičné přírodní scenerie a výlet do nedávné historie. Když připojíte ještě pohodlné luxusní ubytování s vlastním wellness a příjemnou cestovní dostupnost, poznáte, že se jedná skutečně o ideální firemní zájezd pro všechny zaměstnance či obchodní partnery.

  • Ubytování: hotelu Edelweiss **** Berchtesgaden
  • nebo hotel Rilano **** Lofer
  • Počet osob: 20 - 100
  • Délka: 4 dny

Program se skládá ze dvou odlišných částí - první je spíše akčně sportovní, druhá pak zaměřená spíše na kulturu, přírodu a poznávání. Třetí část je individuální, kdy si každý jedinec volí program, ke kterému má větší vztah.

I.část programu - Lofer - Rafting na řece Saalach, canyoning a horská kola

Panorama rafting
Úsek vhodný pro začátečníky a požitkáře
11 km pohodových peřejí WW II+
Časová náročnost cca 3,5 hod

Rafting 7 peřejí
Úsek pro vyznavače koncentrovaného dobrodružství
9 km náročnějšího úseku s obtížností až WW III+
Časová náročnost cca 3 hod

Canyoning „Jump & Run“ - Čekají Vás vodnaté strže, kaňony a až 6 metrů vysoké skoky. V ceně aktivity je zapůjčení veškerého vybavení nutného k bezpečné realizaci aktivity, instruktáž a doprava.

Vyjížďka na horských kolech - Klidný výlet na horských kolech malebným údolím Saalachu s možností zastávek na místních salaších a ochutnávkou místních specialit.

Canyoning  Lofer - incentivní program
Rafting na Saalachu - Lofer - incentivní program
Salzburg - Hangár 7 incentivní zájezd

II.část programu - Berchtesgaden a Salzburg

Návštěva Kehlsteinhausu - Proslulé Hitlerovo Orlí hnízdo s úžasnou vyhlídkou na okolní vrcholky. Projekt navrhl říšský ministr Martin Bormann jako dárek k 50. narozeninám nacistického vůdce.

Pěší výlet z Kehlsteihausu na Hoher Göll - Hoher Göll je se svými 2 522m nejvyšší horou Göllského masivu stojícího na pomezí Rakouska a Německa.

Plavba lodí po Königssee - Opravdovým hitem Berchtesgadenu je ledovcové jezero Königsee, které se podobá norským fjordům. V průběhu téměř dvouhodinové plavby Vás čeká návštěva vyhlášeného kostelíku St. Bartolomä.

Prohlídka solného dolu a muzea těžby soli v Berchtesgadenu - Pevléknete se do důlních overalů, nasednete na minivláček a vydáte se do podzemí. Následuje přibližně hodinová prohlídka včetně dvou skluzavek, holografické projekce, plavby po podzemním jezeře či interaktivní expozice soli.

Pěší výlet v soutěsce Almbachklamm - Malebný Almbachklamm nabízí 29 mostů, několik lávek, 320 schodů a jeden tunel. Trasa vede po kovových žebřících kolem mnoha vodopádů a kaskád nádhernou roklí.

Orlí hnízdo - Berchtesgaden - incentivní zájezd
Königsee - kostel Sv. Bartolomea - incentivní zájezd
Rafting na Saalachu - Lofer - incentivní program

Program lze spojit s prohlídkou Salzburku - Salzburg je rodištěm slavného hudebního skladatele Wolfganga Amadea Mozarta a jeho historické městské jádro bylo v roce 1996 zapsáno na seznam světového dědictví UNESCO.

HANGÁR 7 - Luxusní výkladní skříň společnosti Red Bull, respektive její letecké odnože Flying Bulls – tak by se dala nazvat výjimečná budova stojící na východní straně letiště Salcburk. Hangar 7 představuje vyvrcholení dlouhodobého úsilí mnoha nadšenců, kteří vytvořili vzácnou sbírku létajících historických strojů.

Po prohlídce hangáru následuje 10-ti chodové menu ve vyhlášené restauraci IKARUS. Každý měsíc se zde střídají šéf-kuchaři z nejlepších světových restaurací. Gastronomický zážitek je tedy zcela zaručen. Ke každému chodu se podává vhodné víno. Pro velký zájem a exklusivitu je i samotnou rezervaci vytvořit až 8 týdnů před plánovanou návštěvou.

Salzburg - Hangár 7 incentivní zájezd
Salzburg - Hangár 7 restaurace Ikarus & degustační menu