LEKTOŘI

Jednotlivé akce jsou obsazovány lektory dle příslušné praxe, kteří tvoří interní tým OMT group, s. r. o. Tím jsme schopni garantovat jedinečné know-how, sdílení jednotné filosofie, která se promítá do odborného a lidského přístupu k účastníkům. V případě přání klienta jsou akce obsazovány požadovanými lektory. Samostatně vede lektor kurz až po absolvování minimálně 20 odvedených kurzů pod supervizí.

ŠÉFINSTRUKTOŘI

Vždy člověk z interního týmu OMT group. Je garantem bezpečnosti a metodický garant outdoorových aktivit. Samostatně vede kurz na této pozici po absolvování minimálně 30 kurzů pod pečlivou supervizí.

INSTRUKTOŘI

Pro realizaci outdoorových aktivit je připraven školený tým instruktorů, kteří doprovázejí jednotlivé týmy účastníků v průběhu celé akce. Instruktoři mají potřebná školení v oblasti komunikace, práce ve výškách, bezpečnosti práce atd. Současně jsou schopni poskytovat primární zpětnou vazbu účastníkům, všichni naši instruktoři prošli kurzem ČČK – poskytování první pomoci. Samostatně instruktoři vystupují po absolvování minimálně 10 kurzů pod supervizí.

U našeho týmu vždy dbáme na profesionální vystupování, bezpečnost a komunikaci s klientem, neboť nám velmi záleží na přátelské a profesionální atmosféře celé akce.

Náš instruktorský tým pravidelně školíme ve všech teambuildingových aktivitách, tak aby se o naše klienty starali opravdoví profesionálové.

VOLNÁ MÍSTA na pozici instruktor pro firemní akce a eventy ZDE.