AMAZING RACE

  • Týmový závod

  • Zájímavé úkoly, instrukce a adrenalin!

  • Interaktivní aplikace přizpůsobena Vašemu eventu

AMAZING RACE

zažíjte amazing race na vlastní kůži!

Snad každý viděl úspěšný dobrodružný seriál, ve kterém týmy putovaly po světě a plnily rozličné úkoly. My jsme pro Vás připravili týmový závod na motivy tohoto seriálu, během kterého poznáte krásy a nejzajímavější lokality. Ale nebojte se, pro vítězství v závodu nemusíte opustit Českou republiku. Těšit se můžete na zajímavé úkoly, obálky s instrukcemi a adrenalin v krvi!


Úkolem týmů je vyluštit zašifrovanou zprávu, která ukrývá informaci o umístění posledního prémiového úkolu a cíle. Na začátku hry tým obdrží mapu s kontrolními body a stanovišti. Na stanovištích plní rozličné úkoly se zaměřením na komunikaci a týmové myšlení, zručnost a kreativitu. Za jejich splnění má tým nárok na další informace k rozluštění šifry.

Amazing race - obálky s instrukcemi
Amazing race - týmový závod
Amazing race - týmové úkoly


V průběhu závodu si na své přijde jak dámské, tak pánské osazenstvo a ani nejrychlejší postup týmu nezajišťuje prvenství. Logické hádanky a úkoly mohou týmy zdržet a při nesplnění úkolu musí týmy pokračovat objížďkou. Pro cestování mezi jednotlivými stanovišti týmy využívají vlastní pohon, dále hromadnou dopravu a mezi určitými body je možné využít speciální dopravní prostředky: elekrokoloběžky, elektrokola a další prostředky pro rychlejší překonávání vzdáleností. 


Pro opravdové fajnšmekry je možné využít variantu s tablety. 

  • Každý tým obdrží tablet Apple iPad s interaktivní aplikací uzpůsobenou Vaší akci
  • V aplikaci naleznete mapu s dalšími stanovišti, multimediální kvízy, fotostopy a indicie k zašifrované zprávě.

Chtěli byste zažít AMAZING RACE? 

* - takto označené položky je nutné vyplnit