HLEDÁTE ORIGINÁLNÍ TEAMBUILDING HODINU OD PRAHY?

  • Tematický i klasický teambuilding

  • Mělník - město vína

  • Poděbrady - Po stopách krále Jiřího

  • Dobytí pevnosti Boyard 

  • Kutná Hora - Treasure hunt

TEAMBUILDING HODINU OD PRAHY

PŘIPRAVILI JSME PRO VÁS TEAMBUILDINGOVÉ PROGRAMY HODINU OD PRAHY, KTERÉ JSOU SVÁZANÉ SE ZAJÍMAVÝMI MÍSTY!

ZAŽIJTE TEAMBUILDINGOVÝ PROGRAM V KRÁSNÉM LÁZEŇSKÉM MĚSTĚ PODĚBRADY

V programu Po stopách krále Jiřího z Poděbrad postupným odkrýváním indicií naleznete ukrytý poklad. Při odhalování jeho úkrytu navštíví účastníci historické centrum města a prohlédnou si skvostné architektonické stavby, zajímavá místa i méně známá zákoutí.

A pokud hledáte aktivnější variantu, máme pro Vás program malebnou Labskou stezkou, kde poznáte krásy, které nabízí polabská příroda v okolí Poděbrad a Nymburku. Jednou z možností jsou elektrokola, nebo elektro koloběžky. Během odpoledne se také můžete těšit na vodní aktivity. Vyzkoušíte si chůzi po vodě v aquazorbu, volnost a splynutí s hladinou na stand up paddleboardu či obří stand up paddleboarding. Na závěr lze zařadit týmové závody dračích lodí, na které zaručeně nezapomenete!

Teambuilding hodinu od Prahy - Poděbrady
Teambuilding hodinu od Prahy - Teambuildingové aktivity
Teambuilding hodinu od Prahy - Výlet na koloběžkách

TEAMBUILDING VE MĚSTĚ VÍNA - MĚLNÍK

Dalším ze zajímavých programů nabízí město na soutoku Labe a Vltavy - Mělník, který je dostupný do jedné hodiny od hlavního města Prahy. Mělník zaujme vyjímečnou architekturou, ale především je vstupní bránou do nádherné chráněné krajiny – Kokořínska. My jsme pro Vás v tomto nádherném městě a v přilehlém Kokořínském kraji vytvořili teambuildingový program, během kterého poznáte historické centrum města a prožijete krásnou projížďku na kolech kokořínským údolím, kterou zakončíte na hradě Kokořín. Večer Vás čeká degustace vína na zámku Mělník, během které navštívíte sklepy ze 14. století.

Pokud hledáte opravdovou výzvu – v podvečerních hodinách Vás převezeme do nedalekého hradu Houska, kde pro Vás máme připraven program na motivy Pevnosti Boyard 

Teambuilding hodinu od Prahy - Mělník
Teambuilding hodinu od Prahy - Cyklovýlet na hrad
Teambuilding hodinu od Prahy - Pevnost Boyard

TREASURE HUNT V KUTNÉ HOŘE

Jedno z nejkrásnějších měst v České republice je bezpochyby Kutná Hora. Městská památková rezervace zapsaná na seznamu světového dědictví UNESCO přímo vybízí k návštěvě tohoto města. Během teambuildingu v Kutné Hoře odhalíte úkryt tajemného fantoma a zažijte netradiční návštěvu všech významných památek. Pokud se Vašemu týmu bude dařit, na konci teambuildingu si odnesete nejen Vámi vyražený groš z Vlašského dvora, ale také spoustu společných zážitků a cenné dárky.

Teambuilding hodinu od Prahy - Treasure hunt Kutná Hora
Teambuilding hodinu od Prahy - Teambuilding v Kutné Hoře
Teambuilding hodinu od Prahy - Teambuildingové aktivity

HLEDÁTE TEAMBUILDING HODINU OD PRAHY? NEVÁHEJTE VYPLNIT NEZÁVAZNÝ POPTÁVKOVÝ FORMULÁŘ:

* - takto označené položky je nutné vyplnit