ÚNIKOVÁ HRA NARUBY - TEAMBUILDING

  • teambuilding jiným způsobem

  • týmová spolupráce 

  • vyzkoušejte si interaktivní kvízy, logické myšlení, ale i fyzickou zdatnost

  • poznejte Kutnou Horu, Mikulov, Znojmo, Hradec Králové, Prahu...

  • počet osob: 8 - 200

ÚNIKOVÁ HRA NARUBY - TEAMBUILDING

První úniková hra vznikla v Japonsku v roce 2007. Tento typ her byl inspirován počítačovou hrou, ve které, jak již název napovídá, je úkolem hráče pomocí nejrůznějších indicií a úkolů, uniknout z uzamčené místnosti. Reálné únikové hry, jsou na rozdíl od těch počítačových, založené na týmové spolupráci, psychické a fyzické zdatnosti jednotlivých hráčů.

 Zkuste si představit únikovou hru, kde vaším herním prostorem nebude pouze jedna místnost, ale rovnou celé město. Hru, při které nebude vaším cílem uniknout, ale právě naopak dostat se včas na určené místo, vyřešit hádanku a těšit se ze zasloužené odměny.

ÚNIKOVÁ HRA NARUBY - týmové úkoly
ÚNIKOVÁ HRA NARUBY - týmové aktivity
ÚNIKOVÁ HRA NARUBY - fotostopy

Tato forma hry je vhodná i pro větší množství hráčů, kteří vytvoří týmy a společnými silami pak řeší úkoly, které prověří jejich logické myšlení, fyzickou zdatnost, ale především schopnost fungovat jako tým. Jednotlivé úkoly jsou přizpůsobeny městu, kde úniková hra probíhá, tak aby vždy podtrhly atmosféru dané lokality a umocnily zážitek jednotlivých hráčů.

Přijďte si na vlastní kůži vyzkoušet, zda je i váš tým dostatečně silný na to, aby se přes tajemné hádanky a úkoly dopracoval až do samotného finále. 

* - takto označené položky je nutné vyplnit