CORPORATE CHILDREN'S DAY, FAMILY DAY

  • radost v očích!

  • zábava pro malé i velké 

  • rodinná a mezirodinná klání

  • možná příjde i kouzelník ...

CORPORATE CHILDREN'S DAY, FAMILY DAY

Rádi byste ocenili své zaměstnance a poděkovali jim za jejich dosavadní práci a nechcete je vzdalovat od jejich blízkých? Ideálním řešením je firemní dětský den, který si užije celá rodina dohromady.

Může se konat jak v prostorách vaší společnosti, kde si ostatní členové rodiny budou moci prohlédnout, kde mamka či taťka pracuje. Dále je akci možné realizovat ve sportovním areálu,  zámeckém parku či areálu letiště. Při výběru prostor vám rádi pomůžeme.

fremní dětský den - kreativní koutek
fremní dětský den - aktivity pro děti i dospělé
fremní dětský den - rodinný teambuilding

Ideálním obdobím pro tuto akci je jaro (květen, červen – navíc v červnu je den dětí) a poté září s ohledem na stálost počasí.

Program pro firemní dětský den

Součástí firemního dětského dne je bohatý doprovodný program, který může být zakončen vystoupením kapely. Mimo zajištění hudebního vystoupení, vám nabízíme i pomoc s veškerým technickým zázemím, jako je pódium, párty stany, pivní sety či zajištění cateringu.

Moderaci celé akce může zaštítit moderátor známý z řad v českého showbyznysu. V minulosti nám dětské dny moderoval např. Petr Rychlý, Tomáš Matonoha, Patrik Hezucký a další...

Z doprovodných atrakcí pak můžeme nabídnout např. jízdu na segway, lukostřelbu, střelbu ze vzduchovky, foukačky či drobné dovednostní disciplíny. Samozřejmostí je i kreativní dětský koutek, kde si děti mohou zkusit složit origami či vyrobit obrázek na tričko. Zručné malířky dětem na tvářích vytvoří krásné obrazce a kouzelník je obdaruje zvířátkem z balónků.

fremní dětský den - malba triček
family day
fremní dětský den - atrakce pro malé i velké

Užijte si firemní dětský den s celou rodinou

Nezbytným doplňkem akcí je i fotokoutek, kde se necháte zvěčnit s celou svou rodinou a fotku si rovnou z akce odnesete domů. Prostory vyzdobíme a během celého dne hraje DJ dětské písničky. Užijete si krásný den s celou rodinnou a zažijte netradiční rodinný teambuilding. Firemní dětský den vám rádi kompletně zajistíme. Od výběru vhodné lokality, k realizaci až po závěrečný úklid. Přenechte veškeré starosti nám. 

  Doprovodný program pro dětský den

  Doprovodné atrakce pro dětský den

dětské divadlo segway
kapela jízda na koních
workshop žonglování nafukovací skákací atrakce
 workshop parkouru   simulátor dojení krávy
facepaiting lidský stolní fotbal
kouzelník / klaun trampolíny