MOBILNÍ ÚNIKOVÉ HRY

  • jedinečná atmosféra únikových her

  • logika-šikovnost-týmová spolupráce

  • řešení hádanek, hledání souvislostí, používání klíčů, kódů a zručnosti

  • vyzkoušejte si své TEAM Q!

MOBILNÍ ÚNIKOVÉ HRY

Chcete zažít nevšední zábavu na vaší firemní akci, teambuildingu či vánočním večírku? Máme pro vás unikátní a originální řešení!!! Mobilní escape game, nám umožňuje zprostředkovat vám únikovou hru, kdekoliv si budete přát.

Escape game, exit room nebo chcete-li česky úniková hra, je druh interaktivní zábavy, kde pomocí logiky, důvtipu a spolupráce v týmu řešíte záhady, šifry a skryté hádanky, které vás v případě úspěšného řešení dovedou k úniku z místnosti a nebo k překvapení s odměnou. Ale pozor, na vše máte časový limit. Naše mobilní řešení únikové hry je jedinečné v tom, že přijede za vámi.

mobilní úniková hra - mobilní box
mobilní úniková hra - šifruj všemi smysly
mobilní úniková hra - autentické rekvizity

První typ mobilní hry jsou únikové boxy, ale v podstatě jsou to spíš vnikové boxy. Hráči v týmu řeší úkoly, rébusy, hádanky a chytáky, které je dovedou až k cílovému boxu, kde je zpravidla čeká odměna či překvapení. 

9 jedinečných variant mobilních boxů je pro vás připraveno v našem protfoliu her. Každý box obsahuje velmi zajímavé prvky, čidla, spínače a překvapení. Budete si lámat hlavu mnohem více, než se na první pohled může zdát.

mobilní úniková hra - mobilní místnost
mobilní úniková hra - tajemné šifry
mobilní úniková hra - poutavé děje

Druhým typem mobilní hry jsou únikové místnosti simulující klasickou únikovou hru, jenž se hraje v reálných prostorách. Přivezeme si svoje stěny, stropy, podlahy, světla a rekvizity, které se hodí k tématu hry, již si vyberete z naší široké nabídky (AGENT 007, KAJUTA KRYŠTOFA KOLOMBA, SHERLOCK HOLMES, STŘEDOVĚKÝ KAT a mnoho dalších)

POPTÁVKOVÝ FORMULÁŘ - MOBILNÍ ÚNIKOVÁ HRA

* - takto označené položky je nutné vyplnit