Týmový restart v Českém Ráji

  • konečně zase spolu

  • atraktivní teambuilding hodinu od Prahy

  • koloběžky, kanoe, slaňování

  • atraktivní prostředí Českého ráje

  • večerní grilování u řeky

  • a ty výhledy!...

TÝMOVÝ RESTART V ČESKÉM RÁJI

Vyražte s Vašimi kolegy do nádherné přírody, kde pro Vás naplánujeme týmovou expedici doslova napříč Českým rájem. Znovu nastartujeme Vaše týmy při atraktivních teambuildingových a outdoorových aktivitách.

PROGRAM RE-START V ČESKÉM RÁJI:

Utajený přejezd autobusem od Vaší společnosti na nejvyšší bod Českého ráje – Kozákov. Po regionálním kvízu situovaném na vrcholu rozhledny jsou účastníci rozděleni do akčních týmů po cca 6-10 členech. V těchto týmech následně intervalově vyjíždí na cestu.

V první fázi absolvují účastníci teambuildingového programu hřebenovou pasáž na koloběžkách. Během přejezdu absolvují na vyhlídkových místech problemsolvingové aktivity. Pro adrenalinové nadšence nabízíme možnost slanit z vrcholku Suchých skal

Křížem Krážem Českým Rájem - Jízda na koloběžkách
Křížem Krážem Českým Rájem - Slaňování
Křížem Krážem Českým Rájem - Kanoe a rafty

Po příjezdu do Malé Skály odložíte koloběžky a doplníte síly ve vyhlášené staročeské hospůdce Boučkův statek.

Po vynikajícím obědu se nalodíme do kanoí a po Jizeře sjedeme cca 12km do Dolánek u Turnova do legendární hospůdky s názvem Zrcadlová koza. Zde odložíme kanoe a povečeřite formou BBQ. Kdo bude chtít, může využít beachvolejbalové hřiště či přilehlou travnatou plochu pro volnočasové aktivity, které zde pro Vás budou připraveny. Po grilování a dostatečném odpočinku nasedneme do autobusu, který Vás převeze nazpátek k Vaší firmě.  

POPTÁVKA TÝMOVÝ RESTART V ČESKÉM RÁJI:UložitUložit

* - takto označené položky je nutné vyplnit