JAMAJKA - INCENTIVNÍ PROGRAM

jamaicaTento třetí největší ostrov Karibiku je skutečným rájem, který byste neměli opomenout. Nabízí bělostné pláže i divoké hory, potápění i rafting, místa pro pěší turistiku i cyklotrasy. K tomu neomezeně reggae a rumu. 

Dostupnost: 14 hodin letecky z Prahy nebo Frankfurtu

Místo: Ocho Rios nebo Montego Bay

Délka: 7 dní (vzhledem ke komplikovanějšímu spojení nedoporučujeme program zkracovat)

jamaica

Doporučujeme týdenní délku pobytu, při které nejlépe vychutnáte vše, co ostrov nabízí. Možnost kratších pobytů je komplikována poměrně dlouhým spojením s přestupy, ale není zcela vyloučena. Lety je možné kombinovat z Prahy nebo Frankfurtu s přestupem v Londýně, New Yorku, Torontu, Philadelphii, Atlantě aj.

Jamajku je možné navštívit celoročně, období od května do listopadu je vlhké, ale stále horké a příznivé.

MOŽNOSTI PROGRAMU

Bohatá nabídka mořských a plážových sportů – jachting, surfing, potápění, šnorchlování aj.

Bambusový rafting na řece - tříhodinový výlet raftem na řece Martha Brae. Rafting na bambusovém raftu (za doprovodu zkušených instruktorů) – pojedete po řece uprostřed pralesa. Rafty byly v minulosti používány na svážení banánů z plantáží.

Dunn ´s Rover Falls - cca 5 hodinový výlet. „Výstup“ po vodopádech, koupání. Odpočinek a relax na pláži v těsné blízkosti vodopádů.

Jeep Safari - čtyřhodinový výlet 4X4 Land Roverem je tou nejlepší variantou pro poznání krásy vnitrozemí a hor ostrova. Cestou budeme zastavovat na koupání v křišťálově čistých řekách obklopených zelení.