FIREMNÍ AKCE PRAHA

 • Plánujete firemní akci v Praze?

 • Hledáte vhodnou lokaci? 

 • Připravíme a zrealizujeme na klíč. 

 • Zákaznické firemní akce v Praze a nejbližším okolí. 

FIREMNÍ AKCE PRAHA

Stověžatá Praha, právě zde můžete prožít perfektní firemní akci, v rámci které se setkáte s Vašimi zákazníky, obchodními partnery nebo s Vašimi kolegy. Je jen na Vás, který program si vyberete z naší nabídky, a my se postaráme, aby vše proběhlo hladce!

Naše nabídka je obsáhlá tedy budete mít z čeho vybírat. Chcete podniknout teambuilding a prohloubit tak vztahy a spolupráci s Vašimi kolegy nebo chcete zapojit i Vaše obchodní partnery? Ani jedno není problém!

Jaké jsou možnosti firemní akce v Praze? 

KONFERENCE, KICK OF MEETING, KONGRES V PRAZE

Připravujete konferenci, kick off meeting, kongresnebo hledáte vhodnou lokalitu pro Off-site meeting? Rádi Vám pomůžeme s výběrem ideální lokace a přípravou firemní akce v Praze od A do Z. 

S čím Vám rádi pomůžeme?

Co necháme na Vás?

 • výběr toho nejlepšího prostoru

 • guest management

 • návrh a výběr gastro zážitku

 • ideální řečník / moderátor

 • návrh vhodných aktivit / vystoupení

 • grafické práce

 • multimediální obsah, branding

 • foto / video dokumentace eventu

 • zážitek z celé akce

Firemní akce v Praze - Kick Off meeting
Firemní akce v Praze - Konference
Firemní akce v Praze - Kongres

FIREMNÍ AKCE V PRAZE JAKO TEAMBUILDING 

Praha nabízí mnoho možností pro originální teambuilding, během kterého si užijete zábavné aktivity! Doporučujeme Vám treasure hunt – Po stopách Fantoma starého města Pražského, při kterém navštívíte nejen známé pražské scenérie jako je Václavské náměstí, Staré Město nebo Pražský hrad, ale i méně známá zákoutí „srdce Evropy“. Teambuildingu se však meze nekladou a možnosti jsou téměř neomezené, můžete také například pomoct tam, kde je to potřeba díky našemu filantropickému programu.

Jaké jsou neoblíbenější teambuildingové programy v Praze?

Firemní akce v Praze - Teambuilding Praha
Teambuilding Praha - Závody dračích lodí
Firemní akce v Praze - Teambuildingové aktivity

ZÁKAZNICKÁ AKCE A FIREMNÍ DEN V PRAZE

Pokud se chcete odvděčit svým kolegům za dobře vykonanou práci nebo obchodním partnerům za jejich loajalitu, vhodnou volbou mohou být novocirkusová či divadelní představení, která lze uskutečnit v jednom z partnerských pražských divadel nebo na Vámi vybraném místě.

Skvělou volbou pro firemní akci v Praze je také firemní rodinný den nebo den otevřených dveří, který můžete ve Vaši firmě podniknout pro širokou veřejnost, potenciální zaměstnance a především pro Vaše zaměstnance a jejich nejbližší. Oddychovou činností zase mohou být exkurze na zajímavých místech Prahy či plavba po Vltavě.

 Firemní večírek v Praze kromě hudby a tance nabízí originální téma dle Vaší volby. Večer můžete prožít jako James Bond nebo jako jeden z hrdinů kultovních Star Wars.

Samozřejmostí na každé akci je pak zajištěný catering a doprovodný program v podobě různorodých workshopů, živé hudby a profesionálního fotokoutku s panem fotografem!

Firemní akce v Praze - doprovodný program
Firemní akce v Praze - zábavný program
Firemní akce v PRAHA - firemní den

POŘÁDÁNÍ FIREMNÍCH AKCÍ (nejen v Praze) MÁME V KRVI!

Hledáte někoho, kdo by Vám pomohl s realizací Vašeho firemního dne? Chcete zažít opravdu výjimečnou akci? Naše eventová agentura se realizaci firemních akcí a eventů věnuje již 20 let! Tyto zkušenosti se nám podařilo přetavit v originální know-how. Víme jak zrealizovat firemní akci, kterou si budete Vy i Vaši hosté dlouho pamatovat.

Podívejte se na krátký sestřih realizací naší eventové agentury. Firemní dny a eventy realizujeme po celé ČR, ale i v zahraničí. Rádi Vám připravíme firemní den na míru, tak, aby byli nadšeni všichni hosté. 

Reference našich klientů: 

FIREMNÍ AKCE V PRAZE, které jsme společně realizovali....

  

POPTÁVKOVÝ FORMULÁŘ - FIREMNÍ AKCE PRAHA

* - takto označené položky je nutné vyplnit