ITÁLIE, KRONPLATZ - INCENTIVNÍ ZÁJEZD

SKLADEM

Italská zábava nejen na sněhu

Kronplatz je horské středisko v Jižním Tyrolsku. Přes léto je využíváno především cyklisty a turisty, v zimní sezóně (prosinec - duben) slouží toto středisko převážně lyžařům, skialpinistům a běžkařům. Na vrcholu naleznete zvon Concordia 2000, který je atrakcí pro všechny návštěvníky a je největší v celých Alpách. Nejmodernější vybavení vleků řadí středisko na přední místo v celoevropském měřítku.  Ohromující a neobvyklá je dlouhá provozní doba a čtrnáct velmi rychlých kabinek. Nachází se zde 32 lanovek a perfektně připraveno 111 km sjezdovek. Jsou zde středně až velmi obtížné sjezdy i s  výškovým rozdílem až 1300 metrů. Možnost zakoupení skipasu Dolomity Superski, který Vás naprosto uspokojí. Máte totiž přístup do 12 překrásných lyžařských oblastí.

Mezi nejnavštěvovanější vesničky tohoto jihotyrolského lyžařského ráje patří Bruneck, Enneberg, Kiens, Olang, St. Lorenzen a St. Vigil in Enneberg. Na Kronplatzu probíhala několikrát etapa cyklistického závodu Giro d´Italia.

Sjezdové tratě:                                      

Počet vleků:                         32
Modrá:           51km                                             kotvových vleků:                     5
Červená:       34km                                              sedačkových lanovek:          5
Černá:           26km                                              kabinkových lanovek:           22

Aktivity a program

Lyžování a snowboarding

Dlouhé a luxusně upravené sjezdovky obepínají masiv pohoří Kronplatz. Díky situování sjezdovek je Vám umožněno během dne, lyžování podle pohybu slunce a kvality sněhu či obtížnosti. Pro ty, kteří vyhledávají něco více vzrušujícího, jsou pro Vás připraveny dva snowparky a Zip-line. A nejen to, je zde tzv. The Black Five – jedno z mála lyžařských středisek v Alpách, které mají 5 černých sjezdovek.

Běžky a další zimní sporty

Famózní lyžařské středisko Kronplatz nezapomnělo ani na ostatní zimní aktivity. Naleznete zde až 200 km běžeckých tratí, kde můžete předvést svůj vytříbený styl v běhu na lyžích. Na své si přijdou i skialpinisté. Je připraveno mnoho cest i pro jejích zálibu. Městečko St.Lorenzen Vám nabízí bruslařskou plochu.

Letní aktivity

Během léta jsou zde využívany zejména cyklostezky a turistické cesty. Ve volných chvílích najdete v městečku Reischach plavecký bazén a saunu, kde své tělo můžete dokonale zrelaxovat. 

Ubytování

RESORT HOTEL KRISTALL ****

Hotel má k dispozici moderní, elegantní a prostorné pokoje s vlastní koupelnou a satelitním TV. Některé pokoje mají balón a jiné zase výhled na Dolomity.

Hotel Kristall Vám poskytne velké, velmi dobře vybavené wellness centrum. Vyhřívaný krytý bazén, venkovní vířivka a sauna. Na výběr máte z finské, turecké a bylinné koupele. V nabídce je ošetření obličeje, manikúra, pedikúra i nejrůznější výběr masáží.

V gurmánské hotelové restauraci jsou z místních surovin připraveny tradiční i netradiční speciality a klasická jídla italské kuchyně.

V zimní sezóně je Hotel Kristall ideálním místem pro Vaše zimní lyžařské radovánky. Zastávka skibusu je pouhých 150 metrů od hotelu.

Doprava

Autem / autobusem

Z Prahy 650 km, z Brna 683 km.

 

 

Lokace

Napište nám na omt@omt.cz, zavolejte +420 730 874 555 nebo odešlete formulář

Opište kontrolní text

(opište text z obrázku)

* - takto označené položky je nutné vyplnit