LE TOUESSROK HOTEL ***** , MAURITIUS

Tropická elegance a majestátnost Mauriciu

Hotel Le Touessrok ***** je správná volba - elegance, krása, majestátnost, romantika jsou slova vypovídající o celém tomto resortu. Le Touessrok hotel se nachází v tropické zahradě, podél pláže Trou d´Eau Douce Bay. Z prostorných pokojů, apartmánů i vil je krásný výhled na Indický oceán a když budete mít štěstí, uvidíte delfíny. Průzračná voda zve k prozkoumání útesů – čeká vás výjimečné potápění, šnorchlování, plachtění, vodní lyžování, windsurfing a katamarán. Fitness centrum je jedním z nejdůležitějších vybavení tohoto luxusního resortu spolu s relaxem v lázních Givenchy Spa. Ve zdejší laguně naleznete dva jedinečné ostrůvky Ilot Mangénie a Ile aux Cerfs, jež je domovem jednoho z nejlepších 18 jamkových golfových hřišť na Mauriciu.

Ostrovní kuchyně je kosmopolitní, velký důraz se samozřejmě klade na plody moře, ryby a množství chutného ovoce. Místní kuchyni si můžete vychutnávat nejen v prostorách hotelu, ale i na slunečné pláži. Čeká na Vás ,,kulinářská show" doprovázená se stolováním na boso.

Mauricius je ostrovní stát v Indickém oceánu asi 900 km východně od Madagaskaru. Tvoří ho stejnojmenný ostrov vulkanického původu o rozloze 1 865 km2 s pobřežím dlouhým 330 km, které je téměř kompletně obklopeno korálovým útesem, ostrov Rodrigues vzdálený 560 km severovýchodně od hlavního ostrova a několik menších ostrovů. Ostrov přitahuje svými plážemi s jemným bílým i zlatým pískem, průzračnou vodou, zelení pralesů, krátery a vodopády, exotickými  druhy ptactva či opicemi, pod vodou pak množstvím druhů ryb a korálů. Milovníci rostlin mohou navštívit botanickou zahradu Sir Seewoosagur Ramgoolam v Pamplemousses, kde byla také postavena první továrna na zpracování cukrové třtiny na ostrově. Ve městě Moka se nacházejí dvě zajímavé historické stavby – La Rédiut a Eureka – pečlivě zrekonstruované domy. Světový unikát nabízí i oblast Chamarel. Tento přírodní úkaz je vulkanického původu.

Aktivity a program

Moře, pláže a plážové sporty

Aktivní a poznávací program

  • La Vanille Crocodile Park
  • Chamarel – země 7 barev
  • Plavba na katamaránu a rychlých motorových člunech podél pobřeží
  • Safari s velkými kočkami
  • Plavání s delfíny
  • Šnorchlování v modrých korálových lagunách
  • Skutečný rybolov - deep fishing

18-ti jamkové golfové hřiště nejvyšších kvalit

Doprava

Letecky

Praha – Mauricius                          14 h 15 min (s mezipřistáním)

 

Letecké společnosti s místem přestupu:                                  

     Emirates                              Dubaj   (DOPORUČUJEME!)

     Condor                                 Frankfurt

     Air Mauritius                         Paříž

     Air France                             Paříž

     British Airlines                     Londýn

     Swiss                                    Zurich

     Corsair International          Paříž

Lokace

Napište nám na omt@omt.cz, zavolejte +420 730 874 555 nebo odešlete formulář

Opište kontrolní text

(opište text z obrázku)

* - takto označené položky je nutné vyplnit