ZIMNÍ LAPONSKO - INCENTIVNÍ ZÁJEZD

Zažíjte pravou laponskou zimu. Program je určen pro měsíce leden a únor.

  • noční procházka na sněžnicích
  • celodenní vyjížďka na sněžných skútrech
  • rybaření skrz led zamrzlého jezera
  • jízda na psích spřeženích
ZIMNÍ LAPONSKO - INCENTIVNÍ ZÁJEZD

Pravá divočina uprostřed jedné z nejvyspělejších zemí světa, přírodní dobrodružství plné adrenalinu, nezapomenutelná, ale dobře snesitelná zima – to je návštěva laponských oblastí Finska v lednu nebo únoru.

  • Dostupnost: linkovými lety s mezipřistáním v Helsinkách (cílové letiště Oulu, odletové Rovaniemi)
  • Ubytování: hotel Iso Syöte
  • Délka: 4 - 5 dní (program lze libovolně zkracovat nebo prodlužovat dle přání zákazníka)

Oblast finského Laponska nabízí zajímavé sportovní vyžití i v létě,  násobně větším zážitkem je ale zažít pravou laponskou zimu. Program je proto určen pro měsíce leden a únor. Cestu zpět lze obohatit návštěvou Helsinek.

MOŽNOSTI PROGRAMU

Přílet do Oulu, přejezd autobusem do hotelu Iso Syöte, ubytování, noční procházka na sněžnicích. Arktická struktura sněhu je zárukou nevšedního zážitku i pro ty, kteří se na sněžnicích pohybují pravidelně.

Snow safari – celodenní vyjížďka na sněžných skútrech. Účastníci na nich urazí cca 40 – 50km nádhernou zimní krajinou. Po cestě zastávka v laponském obydlí kota s typickým obědem, odpoledne zastávka s rybařením skrz led zamrzlého jezera.

Firemní zájezd do Laponska - psí spřežení
Firemní zájezd do Laponska -
Firemní zájezd do Laponska - rybaření

Návštěva sobí farmy, vyjížďka na sobích saních, odpoledne 15 km dlouhý okruh na psích spřeženích. Večerní přejezd do Arctic Hotel, přenocování v hotelu vytesaném do sněhu a ledu.

Návštěva arktického muzea v Rovaniemi s bohatými expozicemi, zastávka ve vesničce Santa Klause na polárním kruhu, odjezd na letiště, přelet do Prahy.

Firemní zájezd do Laponska - ledový Arctic hotel
Firemní zájezd do Laponska - klasické severské Rorbuery
Firemní zájezd do Laponska