SKLÁŘEM NA VLASTNÍ KŮŽI

  • sklářský workshop

  • autentické prostředí sklářských dílen

  • inspirace top společností globálního významu

  • Severní Čechy, Lindava, Sloup v Čechách, Máchovo jezero

  • teambuilding na Máchově jezeřeUložitUložit

SKLÁŘEM NA VLASTNÍ KŮŽI

SKLÁŘSKÝ WORKSHOP - NETRADIČNÍ TEAMBUILDING

Cílem outdoorových aktivit je dojít do cíle - Sklářské krčmy, kde vás a váš tým čeká zasloužená odměna v podobě výborné večeře hned vedle sklářských pecí. Pro týmy je odměnou sklářský workshop. Každý z účastníků si může vyfouknout a následně odvézt domů vlastní půllitr, vázu, nebo sklenici. Součástí programu je prohlídka sklárny se sklářskou hutí a výklad z historie a součastnosti sklárny. O výklad se postará přímo jeden z mistrů sklářů

SKLÁŘSKÝ WORKSHOP JAKO FIREMNÍ EVENT

Program lze uspořádat ve kterémkoli ročním období, jako samostatný firemní event. Zažijte příjemnou a netradiční firemní akci okořeněnou starým poctivým řemeslem a silným geniem loci sklářské krčmy. Pokud se o historii a současnosti výroby skla chcete dozvědět ještě více, je možné program rozšířit o návštěvu zcela nového unikátního sídla společnosti Lasvit v Novém Boru. Historické domy byly doplněny o jeden nový skleněný dům sloužící jako zasedací místnost, kavárna a knihovna vzorků.  Nezvyklá budova má v noci zářit a symbolizovat tak obnovu sklářství v regionu.

"Láska" + "Svit" = LASVIT

Lasvit je česká designová a sklářská společnost se sídlem v Česku a Hongkongu. Lasvit se věnuje především návrhům a výrobě zakázkových světelných instalací, která jsou k vidění v hotelech, rezidencích a institucích po celém světě. Společnost se řadí ke špičce ve svém oboru. Působí převážně na trzích Blízkého východu, Asie, Evropy a Severní Ameriky. Lasvit dodal poháry pro vítěze cyklistického závodu Tour de France a pravidelně vyrábí také trofeje pro filmovou soutěž Český lev.

Sklářem na vlastní kůži -  pohled do sklářské pece
Sklářem na vlastní kůži - Sklářský workshop
Sklářem na vlastní kůži -  sklářské formy

PROGRAM OUTDOORU A TEAMBUILDINGOVÉ AKTIVITY:

Budete "vysazeni" v krásné přírodní lokalitě nedaleko Sloupu v Čechách. Týmovou spolupráci a souhru prověří teambuildingové aktivity a výzvy v nejbližším okolí. Důležitá je také orietace v terénu, práce s mapou a volba správné týmové strategie. Celý program můžete absovlovat formou cyklo výletu na klasických či elektro kolech, na elektro koloběžkách nebo pěšky.

Teambuilding ve Sloupu v Čechách - Týmový přesun
Sklářem na vlastní kůži - Sklářská krčma
Teambuilding ve Sloupu v Čechách - Týmové aktivity

Nejen vodní teambuilding na Máchově jezeře

Máchovo jezero a jeho okolí je ideální lokalitou pro váš firemní teambuidling. Vodní aktivity je možné kombinovat s klasickým outdoorem, problemsolvingovými aktivitami či s přesunovým teambuildingem. Vodní hladinu Máchova jezera brázdí parník, který je možné do programu zakomponovat.

Vodní týmové aktivity na Máchově jezeře:

Vodní teambuilding na Máchově jezeře - Dračí lodě
Vodní teambuilding na Máchově jezeře - Aquazorbing
Vodní teambuilding na Máchově jezeře - Paddleboarding

POPTÁVKOVÝ FORMULÁŘ SKLÁŘEM NA VLASTNÍ KŮŽI:

* - takto označené položky je nutné vyplnit