Lyžování s olympijským medailistou

Oberlech, jedno z nejluxusnějších lyžařských středisek na světě! Platí zde heslo: "Host je u nás králem, příroda císařovnou. Na tomto hesle je postavena filosofie všech hotelů a penzionů v oblasti, což zajišťuje lokalitě nebývalou exkluzivitu.

I Vy si můžete naplno vychutnat genius loci Oberlechu.

Exklusivitu tohoto střediska zvyšuje také tunelový systém, který zajišťuje převoz zavazadel a při špatném počasí ho mohou využít i hosté.

LYŽAŘSKÉ STŘEDISKO LECH - ZüRS - ARLBERG

Lech je jediným střediskem v Rakousku, kde je dovoleno provozovat Heliskiing. V Arlbersku je téměř vždy jistota sněhu. Světově proslulá pohostinnost, tradice, sofistikovaný klid a skrytý luxus, který přitahuje celebrity z těch nejvyšších kruhů celého světa, to je Lech.

POČET VLEKŮ:  86
Kotvových vleků:                    37
Sedačkových lanovek:         39
Kabinkových lanovek:          10

UPRAVENÉ SJEZDOVÉ TRATĚ
Modrá:           105 km
Červená:       141 km
Černá:             30 km

Aktivity firemního zájezdu

Lyžování a snowboarding

V tomto luxusním lyžařském středisku jsou v zimních měsících výborné podmínky pro lyžování a snowboarding. Oproti jiným střediskům si zde vychutnáte opojný klid i na sjezdovkách a lyžařských sněžných barech.

V případě ubytování na Hotel & Chalet Montana ****S si zde můžete zalyžovat s několikanásobným medailistou ze světového poháru v alpském lyžování a zimních olympijských her Patrickem Ortliebem.

Výlety na běžkách

Ti kdo mají radši běžky, mohou využít udržované běžecké trasy, které Vás provedou mezi vrcholky místních hor.

Tipy na ubytování

HOTEL & CHALET MONTANA ****S

Tento čtyř hvězdičkový hotel nabízí panoramatický výhled na lyžařskou oblast Arlberg, oceněnou gurmánskou restauraci a krytý bazén. Vlastnil ho slavný rakouský lyžař Patrick Ortlieb. Mezi lázeňská zařízení patří různé druhy sauny, parní lázeň, infračervená kabina a fitness centrum. V zimním období mohou hosté relaxovat na slunné terase. Lyžařská škola se nachází přímo naproti hotelu Montana.

Kapacita hotelu je rozprostřena do 37 pokojů. Hotel  Chalet Montana nabízí elegantní pokoje zařízené v alpském stylu s dřevěným nábytkem. Všechny mají balkon, TV s plochou obrazovkou, kabelovou TV a koupelnu. Některé pokoje mají i vlastní vířivku. Hotel se pyšní svojí polohou přímo na sjezdovce, proto zažijete velmi pohodlné SKI-IN, SKI-OUT.   >> více informací

ARLBERG HOSPIZ HOTEL *****

Jedná se o luxusní 5hvězdičkový hotel, který leží v průsmyku Arlberg v nadmořské výšce 1 800 metrů. Nabízí velké lázeňské centrum a gurmánskou kuchyni. Lázeňské centrum se rozkládá na dvou podlažích hotelu a jeho celková rozloha je 2 000 m². Naleznete zde bazén, posilovnu a různé sauny i parní lázně.

V restauraci Skiclubstube, která byla v průvodci Gault Millau oceněna 2 kuchařskými čepicemi, jsou podávány vybrané pokrmy rakouské i mezinárodní kuchyně. Navštívit můžete vinné sklepy v sousedním známém podniku Hospiz Alm, který je proslulý svou tyrolskou atmosférou a vinnými sklepy s největší soukromou sbírkou velkých lahví Bordeaux v Evropě.

Celková kapacita hotelu je 88 pokojů, které jsou zařízené v rustikálním stylu s panoramatickými výhledy na okolní hory.

Vzdálenost od lyžařského areálu: hotel se nachází naproti sjezdovce.

Doprava Autem/Autobusem

Praha – Oberlech               655 km         6 h 08 min (Přes – Regensburg, Landsberg am Lech)

Brno – Oberlech                 729 km         7 h 03 min (Přes – Hustopeče, Linz, Salzburg, Innsbruck)

Poptávkový formulář

Oberlech, Rakousko - incentivní zájezd

Kontaktní informace

+420 730 874 555

Neradi čekáte? Zavolejte nám!

Detaily k akci

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů

* - Toto pole je povinné