365 dní sněhu pro vás

Nejvýše položený, největší exklusivně vybudovaný celoroční sportovní areál je známý i jako gurmánská vesnička Alp. Zajímavostí je, že do Zermattu se nedostanete vlastním automobilem - auta sem mají zákaz vjezdu.

Zermatt je vyhlášen také díky gastronomii. Dvaceti zermattským restauracím bylo přiděleno v gastronomickém průvodci Gault Millau 248 bodů. A luxusní 2 restaurace dostaly po jedné Michelinské hvězdě.

Zermatt poskytuje naprostou jistotu sněhu po celý rok. Nadchne Vás neuvěřitelný počet možností, kde své lyžařské umění můžete předvést. V roce 2008 hostil Zermatt závod Infinity Downhill Race.
V okolí Zermattu se nachází neuvěřitelných 33 ze 74 švýcarských vrcholů s výškou přes 4000 m n.m. Středisko má 250 sjezdovek a 71 lyžařských vleků a lanovek. Největší oblibě se těší nejdelší sjezdovka v celém Švýcarsku – měří dech beroucích 20,4 km.

V okolí Zermattu najdete čtyři známá lyžařská centra: Sunnegga - Rothorn (3 103 m n.m.), Gornergrat (3 089 m n.m.), Klein Matterhorn a Schwarzsee - Plateau Rosa (3 883 m n.m.)

Aktivity firemního zájezdu

Lyžování  a snowboarding

V okolí Zermattu se nachází neuvěřitelných 33 ze 74 švýcarských vrcholů s výškou přes 4000 m n.m. Středisko má 250 sjezdovek (390 km) a 71 lyžařských vleků a lanovek. Největší oblibě se těší nejdelší sjezdovka v celém Švýcarsku – měří dechberoucích 20,4 km.

V okolí Zermattu najdete čtyři známá lyžařská centra:
Sunnegga - Rothorn (3 103 m n.m.)
Gornergrat - Gornergrat (3 089 m n.m.)
Klein Matterhorn a Schwarzsee - Plateau Rosa (3 883 m n.m.)

Turistika

Na své si přijdou i nadšenci pro turistiku a chůzi na sněžnicích, při které si můžou užívat krásu zasněžené krajiny. V létě můžete navštívit i ledovce, na které je ze Zermattu také přístup. Na cestách oceníte soustavu lanovek a ozubnicové železnice.

Ubytování

3100 KULMHOTEL GORNEGRAT

Ve švýcarských Alpách nenajdete výše postavený hotel. Pokoje 3100 Kulmhotelu v přírodních barvách v sobě nesou jména hor, které jsou přímo z hotelu vidět a číslo dveří má hodnotu výšky dané hory.

Z oken Vás obšťastní pohled na přepychové Švýcarské Alpy. Restaurace podává tradiční švýcarskou kuchyni i jiné kulinářské speciality ověnčené Michelinskými hvězdami. Panoramatická restaurace nabízí švédské stoly s výběrem čerstvých salátů, teplého a studeného jídla, domácích moučníků a sendvičů.

Hotel poskytuje hostům obědové balíčky.V letních měsících si dopřejte lahodné delikatesy na terase s vyhlídkou na Monte Rosa, Liskamm, Breithorn a majestátní Matterhorn.

Doprava

Letecky

Praha – Zűrich                   od 1 h 30 min

Společnosti:  ČSA, KLM Royal Dutch Airlines, Germanwings, Lufthansa, Air France, Swiss

Zűrich - Gornergrat            220 km           3 h 30 min

Autem / Autobusem

Praha - Gornergrat       854km / 10h     (přes Plzeň, Mnichov, Vaduz)

Brno - Gornergrat        1057km / 11h 49min      (přes Vídeň, Salzburg)

Poptávkový formulář

Švýcarsko, Zermatt - incentivní zájezd

Kontaktní informace

+420 730 874 555

Neradi čekáte? Zavolejte nám!

Detaily k akci

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů

* - Toto pole je povinné