VÁNOČNÍ VEČÍREK NOC FILMOVÝCH HVĚZD

Zažijte pocit, jaký znají jen ty největší filmové hvězdy při chůzi po červeném koberci! Oblečte svou nejlepší róbu nebo smoking a připravte se na pozornost fotografů na VEČÍRKU FILMOVÝCH HVĚZD.

Prověřte své znalosti u filmového kvízu, nechte se ohromit akrobatickou, poledance nebo burlesque show a užijte si spoustu zábavy. Můžete si například vyzkoušet hazardní hry s vysokými sázkami a falešnými penězi (ale opravdovými odměnami), zažít útěk před paparazzi nebo se naučte vázat kravatu a míchat drinky jako profesionální barman.

A OSCARA ZÍSKÁVÁ ...

Atmosféru podtrhne filmová výzdoba a filmové ukázky. Třešničkou na dortu je vyhlašování Oscarů v kategoriích souvisejících s s vašim týmem. Můžete si odnést sošku Oscara za nejlépe vyzdobenou kancelář, nejlepší výmluvu nebo největšího „kafaře“... Na tento večer rozhodně nezapomenete, a to i díky fotografiím všudypřítomných paparazzi, kresbám karikaturisty nebo fotografiím z fotokoutku s filmovými rekvizitami.

VÁNOČNÍ VEČÍREK VE STYLU FILMOVÝCH HVĚZD 

Pro odvážné týmy a jejich členy může být celý večer v převlecích za hlavní hrdiny oblíbených trháků. Oskara můžete získat za nejoriginálnější filmový převlek nebo třeba sehranou scénku či úvodní song vašeho oblíbeného titulu.

Poptávkový formulář

Noc filmových hvězd

Kontaktní informace

+420 730 874 555

Neradi čekáte? Zavolejte nám!

Detaily k akci

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů

* - Toto pole je povinné