Rádi pro Vás a vaše kolegy připravíme netradiční futuristický event v Praze. Nemusíte odjíždět na Váš offsite meeting, poradu, nebo firemní setkání mimo Prahu a přesto budete daleko...

VIRTUPLEX je obrovské hala, kde můžete zažít virtuální realitu naplno a bez omezení. Obdržíte head set + batoh pro přenos a výpočet dat a pak už se vydáte do "jiné reality" žádné omezení žádné kabely. Ve virtuálním prostoru se může pohybovat až 5 osob současně. Prostor primárně slouží k testování a modelování nových show roomů, poboček a modelů vozů, ale možnosti jsou téměř neomezené. Vše co si dokážete představit tady lze! 

 

V hale je rovněž oddělená místnost, kde si můžete uspořádat poradu s vašim týmem, bar a veškeré zázemí. K dispozici jsou dále letecké simulátory a VR kino, kde se můžete podívat na 360°filmy.

  kapacita varianty a možnosti

co všechno zajistíme  

ideální kapacita do 40 osob pronájem celého prostoru - 600m2
zasedačka pro 14 osob + zázemí 300m2
chill out zóna pro 20 osob + odborný výklad
bar a zázemí + veškeré cateringové služby 
5x VR set 5K + branding prostor na míru 
4x letecký simulátor + možnost využít videomapping
videomapping + hostesky
VR kino pro 360°filmy + dopravu 

A pokud budete plánovat nové pobočky, výrobní linku nebo showroom, můžete si zkusit všechny varianty ve virtuální realitě, vyzkoušet, co je nejlepší, prožít to jako ve skutečném životě a teprve pak to převést do praxe. VR tak může nejen šetřit čas a peníze, ale i zlepšit komunikaci ve firmách a eliminovat (drahé) chyby v rozhodování.

Česká spořitelna například pomocí Virtuplexu vytvořila návrhy pro své pobočky, Škoda Auto tady pracuje na tom, jak nejlépe udělat showroomy.

Více o projektu se můžete dočíst ve Forbesu.

Poptávkový formulář

Virtuplex - eventy v největší vr laboratoři v Evropě

Kontaktní informace

+420 730 874 555

Neradi čekáte? Zavolejte nám!

Detaily k akci

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů

* - Toto pole je povinné