VÁNOČNÍ VEČÍREK VE STYLU STAR WARS

  • akční vánoční večírek

  • tématické workshopy

  • laserová střelnice

  • fotokoutek s filmovým pozadím a rekvizitami

  • Nechť vás provazí síla!

VÁNOČNÍ VEČÍREK VE STYLU STAR WARS

Tématický vánoční večírek - STAR WARS

Plánujete každý rok tématický vánoční večírek a již Vám docházejí nápady? Nebo Váš vánoční večírek probíhá jako tradiční posezení nad sklenkou a rádi byste jeho průběh změnili? V obou případech Vám rádi připravíme vánoční večírek na míru!

Připravíme pro Vás vánoční večírek, který jistě potěší všechny milovníky sci-fi filmů a komiksů.

Večírek je inspirován slavnou filmovou ságou Star wars, ale krom Darth Vadera se můžete na večírku potkat i s dalšími notoricky známými postavami ze světa science fiction. Realizační tým využívá kostýmy i líčení k navození té správné atmosféry a účastníci akce tak mají pocit, že jsou součástí reálné galaktické mise. Večírek je navíc plný zajímavých, tematických aktivit.

Firemní večírek ve stylu Star wars - galaktické kostýmy
Vánoční večírek ve stylu Star wars - tématické líčení
Vánoční večírek Star Wars - ať Tě síla provází!

Můžete se těšit na souboje se světelnými meči nebo si na vlastní kůži vyzkoušet jaké je to být členem řádu Jediů. Naučíme Vás ovládat sílu, která Vám umožní pohybovat s předměty. S námi se můžete pustit do záchrany Impéria. Atmosféru podpoří také tematická výzdoba, drobné soutěže, kvízy a virtuální realita.  

Přeneseme vás do světa kde zlo i dobro svádějí krutou bitvu, je jen na Vás, na kterou stranu se přikloníte. Důležité je pamatovat si jedno…. „Nechť Tě provází síla!"

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA - VÁNOČNÍ VEČÍREK VE STYLU STAR WARS

* - takto označené položky je nutné vyplnit