VÁNOČNÍ VEČÍREK VE STYLU STAR WARS

  • akční vánoční večírek

  • tématické workshopy

  • mobilní casino s profesionálními krupiéry

  • laserová střelnice

  • fotokoutek s filmovým pozadím a rekvizitami

UložitUložit

VÁNOČNÍ VEČÍREK VE STYLU STAR WARS

Plánujete každý rok tématický vánoční večírek a již Vám docházejí nápady? Nebo Váš večírek probíhá jako tradiční posezení nad sklenkou a rádi byste jeho průběh změnili? V obou případech Vám rádi připravíme vánoční večírek na míru!

Připravíme pro Vás vánoční, nebo i jiný večírek, který jistě potěší všechny milovníky sci-fi filmů a komiksů.

Večírek je inspirován slavnou filmovou ságou Star wars, ale krom Darth Vadera se můžete na večírku potkat i s dalšími notoricky známými postavami ze světa science fiction. Realizační tým využívá kostýmy i líčení k navození té správné atmosféry a účastníci akce tak mají pocit, že jsou součástí reálné galaktické mise. Večírek je navíc plný zajímavých, tematických aktivit.

Firemní večírek ve stylu Star wars - galaktické kostýmy
Vánoční večírek ve stylu Star wars - tématické líčení
Vánoční večírek Star Wars - ať Tě síla provází!

Můžete se těšit na souboje se světelnými meči nebo si na vlastní kůži vyzkoušet jaké je to být členem řádu Jediů, ovládat sílu, která Vám umožní pohybovat s předměty to vše pomocí konzole X-Box kinect, která  nasnímá Vaší postavu a můžete se pustit do záchrany Impéria. Atmosféru podpoří také tematická výzdoba, drobné soutěže, kvízy a virtuální realita, která Vás přenese do světa kde zlo i dobro svádějí krutou bitvu, je jen na Vás, na kterou stranu se přikloníte, důležité je pamatovat si jedno…. „Nechť Tě provází síla!"

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA - VÁNOČNÍ VEČÍREK VE STYLU STAR WARS

UložitUložit

* - takto označené položky je nutné vyplnit