TEAMBUILDING VLTAVA

  • Sjezd řeky Vltavy

  • Originální teambuilding na vodě

  • Týmová spolupráce

  • Typické vodácké aktivity

  • Seznamte se s krásou jihočeských měst

TEAMBUILDING VLTAVA

Zažijte zábavnou a dobrodružnou teambuildingovou akci na řece Vltavě,vedoucí přes historické město Český Krumlov, jako správní vodáci! Dvoudenní teambuilding nabízí překrásné scenérie Jižních Čech a interaktivní prohlídku jednoho z nejhezčích měst Evropy, Českého Krumlova.


Dobrodružná plavba startuje v Novém Spolí kousek od Českého Krumlova, kde si převezmete své lodě, výbavu a podstoupíte základní instruktáž plavby. V průběhu sjezdu Vás čeká trocha adrenalinu v podobě sjíždění jezů a zpestření je připraveno i formou týmových vodáckých aktivit. Samozřejmostí je i pohled na krásy Českého Krumlova. Plavba je zakončena v kempu Krumlov, ale pokud máte zájem prověřit své fyzické schopnosti, je možné plavbu prodloužit o několik kilometrů až do obce Zlatá Koruna.

Teambuilding Vltava - překrásné scenérie
Teambuilding Vltava - týmové vodácké aktivity
Teambuilding Vltava - zábava na vodě


Po absolvování sjezdu Vás čeká návrat do samotného centra Českého Krumlova, kde se můžete těšit na interaktivní prohlídku města v rámci týmových aktivit na téma hledání českokrumlovského Fantoma. Při plnění těchto netradičních úkolů navštívíte památky jako je hrad Český Krumlov, kostel svatého Víta ale podíváte se i na méně známa zákoutí tohoto překrásného města. Dobrodružství zakončíme v místním pivovaru, kde se seznámíme s výrobou krumlovského piva a samozřejmě i jeho samotnou ochutnávkou.

Zajistíme Vám dopravu i celkový servis teambuildingu na vodě.

* - takto označené položky je nutné vyplnit