OBJEV KOUZLO SLOVENSKA

Vítejte v centru střední Evropy, kde se setkávají malebná krajina, bohatá historie a vřelost místních obyvatel - vítej na Slovensku! Tato země v objetí Karpat láká návštěvníky svou jedinečnou kombinací horských vrcholů, tajemných hradů a tradičních vesnic. Malé Karpaty, krásný region s jemně zalesněnými kopcemi, vystupují strmě z roviny jihozápadního Slovenska.

I když kopečky Malých Karpat nejsou nijak vysoké, svojí krásou lákají k opakovaným návštěvám. Túry v tomto pohoří sice nejsou příliš náročné, ale jsou tak zvláštní, že si je člověk hluboce zapamatuje. Návštěvník se v Malých Karpatech cítí jako doma. A pokud při poznávání tohoto regionu navštívíme romantické hradní zříceniny, rozhodně neodejdeme s pocitem, že jsme ztráceli čas. Pás hradů, který kdysi střežil západní hranici Uherska, je jedinečný a prostřednictvím tohoto článku vás zvu k jejich návštěvě.

Máme pro vás připravený program, který spojuje teambuilding, jedinečnou krajinu, gastronomii a vinařství. Tento pestrý pobyt je doplněn bohatým a originálním programem, který je vhodný nejen pro vás, ale i pro vaše kolegy a obchodní partnery.

AKTIVITY FIREMNÍHO ZÁJEZDU

FANTOM MĚSTA BRATISLAVY

Hledejte skrytý poklad a buďte první, kdo ho objeví! Zažijte neobvyklý městský teambuilding. Během nenáročné procházky navštívíte nejen známé turistické atrakce, ale také méně známá místa. Během dne se účastníte nekonvenčních týmových úkolů, které vás aktivně zapojují a poskytují vám fascinující pohled na vybranou destinaci.

VÝLET DO MALÉHO ŘÍMA - TRNAVY

Slovenský Malý Řím, aneb tak se přezdívá Trnavě. Svou reputaci vč. i svého označení získala především díky bohatství sakrálních památek, včetně prvního kostela v barokním stylu na Slovensku. K tomu přidává autentickou atmosféru starověkého Říma prostřednictvím vína, pěstovaného v okolních vinicích.

HRAD ČERVENÝ KAMEŇ

Impozantní a dobře zachovalý hrad Červený Kameň, původně královský hrad z poloviny 13. století, leží na křemencovém výběžku v obci Častá, přibližně 30 km od Bratislavy směrem na Pezinok. Původně sloužil jako součást obranného systému západních hranic Uherska. V 16. století přešel do vlastnictví rodu Thurzovců a od roku 1535 byl v držení rodiny Fuggerovců, která patřila mezi nejbohatší evropské magnáty a finančníky.

VINAŘSTVÍ ELESKO

Kvalitné víno je jako umění - bez lásky k vínu nelze vytvořit víno prvotřídní kvality. Vinařství Elesko moderního charakteru provozuje vinice v rámci integrované produkce, která zdůrazňuje šetrnost k přírodě a minimalizuje využívání chemických prostředků ve prospěch biologické ochrany a ochrany životního prostředí. Kromě futuristického vzhledu a malebné malokarpatské krajiny se můžete těšit na galerii moderního umění s expozicí Andyho Warhola a špičkovou restauraci. Každého jistě potěší vytvoření vlastní etikety na víno, které si následně s sebou odnesete. 

BIKE TOUR

Malebnou malokarpatskou krajinu budete prozkoumávat ze sedla (elektro)kola a přijímat a poskytovat zpětnou vazbu se naučíte v zábavné teambuildingové hře, kterou lze okořenit zážitkovými aktivitami jako je lukostřelba, hod hvězdicemi nebo střelbu ze vzduchovek s optickým hledím. 

ASTRONOMICKÉ A GEOFYZIKÁLNÉ OBSERVATÓRIUM (AGO) MODRA-PIESOK

Astronomické a geofyzikálne observatórium (AGO) Modra-Piesok je profesionálnym výskumným a vzdelávacím pracoviskom Fakulty matematiky, fyziky a informatiky Univerzity Komenského v Bratislave. 

TIPY NA UBYTOVÁNÍ

HOTEL SAFFRON **** BRATISLAVA

Čtyřhvězdičkový hotel Saffron je zasazen do samotného centra Bratislavy, jen 15 minut chůze od historického Starého města. Moderní linie a kvalitní vybavení, splní všechny potřeby po dobu vašho pobytu. Hotel nabízí mezinárodní restauraci, lobby bar, sanck bar na recpci s nepřetržitým provozem, seminární místnosti a hlídané parkovitště. Na hotelu samozřejmě nechybí bezplatné Wi-Fi, sauna nebo fitness.

HOTEL ZOCHOVA CHATA **** MODRA

Hotel Zochova chata přináší pohodlí a komfort přímo v srdci přírody. V Malých Karpatech, v obležení majestátních buků se nachází stylový hotel s prvotřídními službami a možnostmi, které dokáží naplnit i ty nejnáročnější přání. V úzkém kontrastu s přírodou nacházíte odpočinek v elegantních a vkusných pokojích či luxusních apartmánech, k relaxaci slouží exkluzivní Wellness & Spa centre. Velkorysé kongresové prostory nabízí vybrané gastronomické speciality nebo nezapomenutelnou akci.

DOPRAVA AUTEM/AUTOBUSEM

Praha - Bratislava   329 km / 3 h 20 min (přes Brno, Břeclav)

Brno - Bratislava   130 km / 1 h 30 min (přes Břeslav)

Praha - Modra   335 km / 3 h 45 min (přes Brno, Břeclav, Malacky)

Brno - Modra   136 km / 2 h 00 min (přes Břeclav, Malacky)

Poptávkový formulář

Malé Karpaty, Slovensko - incentivní zájezd

Kontaktní informace

+420 730 874 555

Neradi čekáte? Zavolejte nám!

Detaily k akci

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů

* - Toto pole je povinné