Nejen ve světě letadel

Nejen letadly žije tato unikátní stavba. V hangáru číslo 7 se na salcburském letišti snoubí originální architektura a umění s dokonale renovovanými historickými stroji. Nic podobného jinde nenajdete.

Luxusní výkladní skříň společnosti Red Bull, respektive její letecké odnože Flying Bulls – tak by se dala nazvat výjimečná budova stojící na východní straně letiště Salzburg. Hangar 7 představuje vyvrcholení dlouhodobého úsilí mnoha nadšenců, kteří vytvořili vzácnou sbírku létajících historických strojů.

Po prohlídce hangáru následuje 10-ti chodové menu ve vyhlášené restauraci IKARUS. Každý měsíc se zde střídají šéf-kuchaři z nejlepších světových restaurací. Gastronomický zážitek je tedy zcela zaručen. Ke každému chodu se podává vhodné víno. Pro velký zájem a exklusivitu je i samotnou rezervaci vytvořit až 8 týdnů před plánovanou návštěvou.

Navazující firemní zájezdy

Berchtesgaden - německo

Návštěva Kehlsteinhaus - Orlí hnízdo

Proslulé Hitlerovo Orlí hnízdo s úžasnou vyhlídkou na okolní vrcholky. Projekt navrhl říšský ministr Martin Bormann jako dárek k 50. narozeninám nacistického vůdce.

Pěší výlet z Kehlsteihausu na Hoher Göll

Hoher Göll je se svými 2 522m nejvyšší horou Göllského masivu stojícího na pomezí Rakouska a Německa.

Výlet lanovkou na Jenner

Vrchol Jenner, ležící v 1 874m, nabízí úchvatný výhled na hluboké jezero Königssee a třetí nějvyšší německý vrchol - věhlasný Watzmann.

Plavba lodí po Königssee

Opravdovým hitem Berchtesgadenu je ledovcové jezero Königsee, které se podobá norským fjordům. V průběhu téměř dvouhodinové plavby Vás čeká návštěva vyhlášeného kostelíku St. Bartolomä.

Prohlídka solného dolu a muzea těžby soli v Berchtesgadenu

Pevléknete se do důlních overalů, nasednete na minivláček a vydáte se do podzemí. Následuje přibližně hodinová prohlídka včetně dvou skluzavek, holografické projekce, plavby po podzemním jezeře či interaktivní expozice soli.

Pěší výlet v soutěsce Almbachklamm

Malebný Almbachklamm nabízí 29 mostů, několik lávek, 320 schodů a jeden tunel. Trasa vede po kovových žebřících kolem mnoha vodopádů a kaskád nádhernou roklí.

Klettersteig (via-feraty) aneb zajištěné skálolezení pro všechny nadšence

Klettersteig je lezecká trasa se stálým železným jištěním, nejčastěji v podobě ocelového lana, upevněného pomocí kolíků do skály. Polezeme na první pohled hladkými stěnami, hřebínky i komíny a vyzkoušíme si řadu technických pomůcek jako žebříky či lávky. 

Golfové hřiště s překrásnými výhledy na horské velikány

Zahrajte si golf na unikátním 9-ti jamkovém hřišti (Par 70), ležicím v nadmořšké výšce 1000m s dech beroucími výhledy na okoní hory.

aktivní program v loferu - rakousko

Firemní rafting na saalachu

 • BEZPEČNOST NA 1. MÍSTĚ

 • Instruktáž jízdy na raftu, bezpečnostní prvky, povely

 • Nácvik plavání v divoké vodě a záchrana

 • Kompletní vybavení - neopreny, boty, helmy, plovací vesty a pádla

 • Jízda na raftu s certifikovaný raftařským instruktorem

 • Transfer mikrobusem na start i z cíle zpět

 • Šatny a teplá sprcha samozřejmostí!

 • Oběd formou grilování na raftařské základně

Panorama rafting

 • Úsek vhodný pro začátečníky a požitkáře
 • 11 km pohodových peřejí WW II+
 • Časová náročnost cca 3,5 hod

Rafting 7 peřejí

 • Úsek pro vyznavače koncentrovaného dobrodružství
 • 9 km náročnějšího úseku s obtížností až WW III+
 • Časová náročnost cca 3 hod

Canyoning „Jump & Run“

Čekají Vás vodnaté strže, kaňony a až 6 metrů vysoké skoky. V ceně aktivity je zapůjčení veškerého vybavení nutného k bezpečné realizaci aktivity, instruktáž a doprava.

Vyjížďka na horských kolech

Klidný výlet na horských kolech malebným údolím Saalachu s možností zastávek na místních salaších a ochutnávkou místních specialit.

e-Bike Steinplatte & Downhill

Pro vyznavače vysokých kopců je připraven cyklo výlet na náhorní plošinu Steinplatte. S koly nasednete na kabinovou lanovku ve Waidringu, která vás vyveze do 1680 m.n.m. Odtud si pak užijete dechberoucí 20km sjezd náhorní plošinou kolem fotogenických retenčních jezírek i lesními šotolinovými cestami a  finální sjezd serpentýnami 1420 m.n.m. > 760 m.n.m.

Tipy na ubytování

HOTEL INTERCONTINENTAL ***** BERCHTESGADEN, NĚMECKO

Tento stylový 5hvězdičkový hotel ve tvaru podkovy se nacházín v okolí Berchtesgadenu a nabízí pokoje i terasu s nádherným výhledem na bavorské Alpy a exkluzivní wellness centrum s venkovním bazénem. Wellness centrum Mountain Spa zahrnuje nepřetržitě otevřenou posilovnu, 2 sauny i několik kosmetické procedur a masáží. Krytý bazén se vyznačuje masážními tryskami nebo reflexními stropy a k dispozici je také vyhřívaný venkovní bazén s výhledem na Alpy.

HOTEL RILANO RESORT **** Waidring, RAKOUSKO

Nádherný resort Rilano Steinplatte je usazen v malebném údolí Pillersee. V letních měsících místo vítá turisty, cyklisty i každého dalšího, kdo si umí vychutnat horské scenérie a klid. Tento výjimečný resort nabízí 78 luxusních pokojů a apartmánů. Hosté zajisté ocení nejen rozsáhlé relaxační prostředí s venkovním bazénem, ale také příjemnou restauraci a rustikální vinný sklípek.

HOTEL GUT BRANDLHOF **** Hohlwegen, RAKOUSKO

Hotel Gut Brandlhof se nachází v malebném alpském prostředí jižně od Berchtesgadenského národního parku. Tento konferenční hotel disponuje kapacitou až 200 lůžek ve dvoulůžkových pokojích zařízených moderním salzburským stylem. Milovníci golfu jistě ocení 18ti jamkové hřiště v bezprostřední blízkosti hotelu a své tělo zrelaxujete v  moderním hotelovém wellness.

Doprava Autem/Autobusem

Praha – Salzburg              373 km / 4 h 10 min (přes České Budějovice, Linz)

Brno - Salzburg                  429 km / 4 h 3 min (přes St. Polten)

Poptávkový formulář

Hangar 7 - Salzburg, Rakousko - incentivní zájezd

Kontaktní informace

+420 730 874 555

Neradi čekáte? Zavolejte nám!

Detaily k akci

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů

* - Toto pole je povinné